Austin Powers: Špion, který mě vojel / Austin Powers: . . .

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Austin Powers: Špion, který mě vojel / Austin Powers: . . .

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Austin Powers: Goldmember, Špionátor

V českém znění: [obsazeni]:Tomáš Juřička - :Mike Myers (Austin Powers / dr. Zloun / Tlustý parchant), :Jitka Ježková - :Heather Graham (Felicity), :Martin Kolár - :Michael York (Basil Exposition), :Vladimír Kudla - :Robert Wagner (Číslo dvě), :David Suchařípa - :Rob Lowe (mladý Číslo dvě), :Michal Michálek - :Seth Green (Scott Zloun), :Jaroslava Obermaierová - :Mindy Sterling (frau Farbissina), Petra Hanžlíková - :Elizabeth Hurley (Vanessa), :Lenka Loubalová - :Gia Carides (Lisa Hulimpyj), :Jennifer Coolidge (Žena na fotbale), :Rebecca Romijn (Rebecca Romijn), :Pavel Chalupa - :Oliver Muirhead (Britský plukovník), :Clint Howard (Peters), :Jiří Zavřel - :Kevin Cooney (Velitel), :Zdeněk Mahdal - :Woody Harrelson (Woody Harrelson), :Radka Stupková - :Jeanette Miller (Učitelka), :Kristen Johnston (Radana Chujá), :Miloslav Študent - :Tim Robbins (Prezident), :Bedřich Šetena - :Jerry Springer (Jerry Springer), :Milan Duchek, :Jaroslav Obermaier, :Bohdan Tůma - :Will Ferrell (Mustafa + titulky)[/obsazeni]

Překlad: Petr Palouš
Zvuk: Antonín Němec
Produkce: Radka Stupková
Dialogy: Pavel Chalupa
Režie: Pavel Beneš
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Budíkov pro Intersonic 2000
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Austin Powers: Špion, který mě vojel / Austin Powers: . . .

Příspěvek od anderson »

Dnes to na DVD a BluRay vydal MAGIC BOX. Vie niekto s akymi dabingami ? Po situácii s Cliffhangerom, uz je v tom riadny chaos. :D
Olda808
Příspěvky: 1039
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Austin Powers: Špion, který mě vojel / Austin Powers: . . .

Příspěvek od Olda808 »

Lenka Loubalová - Jennifer Coolidge (žena na fotbale), Radka Stupková - Jeanette Miller (učitelka biologie), Jiří Zavřel - Kevin Cooney (velitel), Miloslav Študent - Tim Robbins (prezident USA), Pavel Chalupa - Oliver Muirhead (anglický plukovník) & Clint Howard (operátor u radaru)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“