28 dní / 28 Days

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2946
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: 28 dní / 28 Days

Příspěvek od Sagres »

Procházková - Judith Chapman (Deirdre v TV seriálu), Syslová - Kathy Payne (teta Helen), Fišer - Rod McCary (Dr. Griffin Hartley v TV seriálu), Hudečková - Suzanne Davis (Dariana v TV seriálu), také Petra Jindrová - Susan Krebs (Evelyn), Vladimír Kudla - Ric Reitz (otec chlapců)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: 28 dní / 28 Days

Příspěvek od Eleanor »

Obsadit někde Pavla Kříže, to je zločin proti dabingu! Strašná výslovnost, nulová intonace, a tady to navíc kazí výkon výborného Stevea Buscemiho... :roll: :nesouhlas:
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: 28 dní / 28 Days

Příspěvek od Ištván87 »

Ahá. Tak tady je u mě chyba. Mám nejradši herce, kteří moc nedabují a mají takový přirozenější projev. Nemluví jako v dabingu. Právě Pavla Kříže můžu poslouchat kdykoliv. V Zachraňte vojína Ryana byl suverénně nejlepší z celého obsazení. Tak proto jsem tady skoro jedinej, komu se líbí Roman Říčař ve Strážcích galaxie.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1369
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

Re: 28 dní / 28 Days

Příspěvek od markt12 »

Mě taky nepřišel špatný. Pro tuto roli se dobře hodil.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2629
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 28 dní / 28 Days

Příspěvek od Pan X »

Ištván87: Plně stebou souhlasím, já mám také rád Pavla Kříže a Romana Říčaře ;)
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: 28 dní / 28 Days

Příspěvek od Eleanor »

No, je fakt, že Říčař ve Strážcích galaxie pro mě byl taky strašnej. Já mám asi hold ráda, když se herec alespoň trochu snaží intonovat, nebo hrát. 8-) Jinak můžu sebrat kolemjdoucího na ulici a zavýst ho do studia, aby přečetl repliky. Když nebude mít vadu řeči, tak to pak bude ok a normálně to pošlu do světa a bude to úplně nejpřirozenější... :)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“