Neviditelný na útěku / Memoirs of an Invisible Man

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Neviditelný na útěku / Memoirs of an Invisible Man

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: [obsazeni]Petr OlivaChevy Chase (Nick Halloway), Monika ŽákováDaryl Hannah (Alice Monroe), Jan VlasákSam Neill (David Jenkins), Pavel Šrom - Michael McKean (George Talbot), Zuzana Skalická - Patricia Heaton (Ellen), Ladislav Županič - Stephen Tobolowsky (Warren Singleton), Dalimil Klapka - Jim Norton (Bernard Wachs), Alexej Pyško - Pat Skipper (Morrissey), Petr Svoboda - Gregory Paul Martin (Richard), Jiří Hromada - Richard Epcar (Tyler), Dagmar Čárová - Rosalind Chao (Cathy DiTolla), Bedřich Šetena (titulky) a další.

Střih: Jana Stejskalová
Zvuk: Václav Hálek
Produkce: Jaromír Šindelář
Dialogy a režie: Tomáš Tintěra
Vyrobilo: AB Barrandov, filmové studio Dabing 1993*

* - v titulcích neuvedeno
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2946
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Neviditelný na útěku / Memoirs of an Invisible Man

Příspěvek od Sagres »

Tento dabing dává i Nova.
Šrom - Michael McKean (George Talbot), Skalická - Patricia Heaton (Ellen)
Edit:
Klapka - Jim Norton (Dr. Bernard Wachs), Županič - Stephen Tobolowsky (Warren Singleton), Čárová - Rosalind Chao (Cathy DiTolla), Svoboda - Gregory Paul Martin (Richard), Pyško - Pat Skipper (Morrissey), Hromada - Richard Epcar (Tyler) + navíc je tam i spousta jiných neuvedených hlasů... To je tedy kinodabing, když na VHS neuvedli "pro VHV vyrobilo" ...?

Střih: Jana Stejskalová
Naposledy upravil(a) Sagres dne 18 dub 2013 22:24, celkem upraveno 2 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Neviditelný na útěku / Memoirs of an Invisible Man

Příspěvek od Lukiz »

Ano, je to kinodabing.
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Neviditelný na útěku / Memoirs of an Invisible Man

Příspěvek od kubik-dulik »

Maličko off-topic: Nevíte, proč na komerčních TV v tomto filmu není reklama? Dvakrát jsem film viděl ve dne (asi po roce) na Nova Cinema bez reklam.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Neviditelný na útěku / Memoirs of an Invisible Man

Příspěvek od Lukiz »

Já mám pocit, že u nějakýho filmu na některý Nově taky přes den jsem taky zaznamenal, že nebyla reklama, takže asi v tom to bude.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“