Americká krása / American Beauty

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Americká krása / American Beauty

Příspěvekod Sen » 26 úno 2011 14:06

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Otakar Brousek ml. - Kevin Spacey (Lester Burnham), Vlasta Žehrová - Annette Bening (Carolyn), Klára Jandová - Thora Birch (Jane), Martin Písařík - Wes Bentley (Ricky Fitts), Jitka Ježková - Mena Suvari (Angela), Vladislav Beneš - Chris Cooper (Frank Fitts), Luděk Čtvrtlík - Peter Gallagher (Buddy Kane), Marcela Nohýnková - Allison Janney (Barbara), Antonín Navrátil - Scott Bakula (Jim Olmeyer), Marcel Vašinka - Sam Robards (Jim Berkley), Karel Chromík, Radovan Vaculík, Bohumila Dolejšová, Karel Urbánek, Dita Hořínková, Rudolf Jelínek, Dana Černá, Irena Kruntorádová.

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Antonín Němec, Tomáš Bělohradský
Dialogy a režie: Jan Pecha
Vyrobil: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Budíkov pro Bonton Home Entertainment 2000
Sen

Re: Americká krása / American Beauty

Příspěvekod Michaela2 » 27 dub 2012 07:52

tenhle film jsem viděla včera poporvé ( bohužel s titulkama), tak jsem si říkala, kdo by mohl koho dabovat a u Bennings, Thory Birch ( i když více by se mi líbila Eliška Nezvalová) a Bentleyho jsem se trefila :lol: u Meny Suvari jsem si říkala, proboha hlavně at to není Ježková :D, žádnej mladej sexy pridrzle frackoidni hlas hlas krom Kateřiny Petrové a Jolany Smyčkové mě nenapadl, ale ty se v té době v dabingu ještě příliš neobjevovaly
a ten Bentleyho pohled :twisted: 8-)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Zpět na Filmy