Psí odpoledne / Dog Day Afternoon

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Psí odpoledne / Dog Day Afternoon

Příspěvekod palg » 01 bře 2011 04:07

Psí odpoledne / Dog Day Afternoon (1975)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: (ČST, ČT, HBO)
V českém znění: Jiří PragerAl Pacino (Sonny Wortzik), Jiří Novotný - John Cazale (Sal), Miroslav MoravecCharles Durning (Det. Sgt. Eugene Moretti), Miloš Hlavica - Lance Henriksen (Murphy), Soběslav Sejk - Sully Boyar (Mulvaney), Simona Stašová - Susan Peretz (Angela 'Angie' Wortziková), Vlasta Peterková - Penelope Allen (Sylvia), Bohumila Dolejšová - Beulah Garrick (Margaret), Inka Šecová - Sandra Kazan (Deborah), Jana Drbohlavová - Marcia Jean Kurtz (Miriam), Daniela Bartáková - Amy Levitt (Maria), Kamil Halbich - Chris Sarandon (Leon Shermer), Bohuslav Kalva - James Broderick (Sheldon), Eva Spoustová - Carol Kane (Jenny), Miroslav Saic - John Marriott (Howard), Radka Malá - Estelle Omens (Edna), Jakub Saic - Gary Springer (Stevie), Jiří Havel - Carmine Foresta (Carmine), Jiří Zahajský - Jay Gerber (Sam), Tomáš Juřička, Jiří Pomeje, Zdeněk Jelínek, Jana Altmannová, Eva Klepáčová, Jaroslav Horák, Petr Svoboda, Jiří Hromada, Daniel Rous, Filip Sychr.

Překlad: Jan Jirák
Dramaturgie: Věra Pokojová, Boris Adamec
Zvuk: Zdeněk Hrubý
Asistentka režie: Hana Somolová
Vedoucí výroby: Marcela Tůmová
Dialogy a režie českého znění: Olga Walló
Vyrobila: Hlavní redakce pořadů ze zahraničí, ČST Praha, 1991

2. DABING: (Universal Channel)
V českém znění: Martin SobotkaAl Pacino (Sonny Wortzik), a další.
palg
Správce ukázek

Re: Psí odpoledne / Dog Day Afternoon

Příspěvekod Licence2kill » 01 bře 2011 10:28

Upřesnění
Vlasta Peterková - Penelope Allen (Sylvia), Bohumila Dolejšová - Beulah Garrick (Margaret), Inka Šecová - Sandra Kazan (Deborah), Jana Drbohlavová - Marcia Jean Kurtz (Miriam), Daniela Bartáková - Amy Levitt (Maria)

Jinak dabing byl vyroben už 1991 (28.11.-19.12.91), tudíž to musí být ještě HRPzZ ČST Praha. Premiérován byl 15.2.1992, tedy i odvysílání bylo podle mě ještě před vznikem té tvůrčí skupiny. Pokud jsou ve čtených titulcích tyto informace, napadá mě, jestli nepřemluvili titulky pro reprízu 29.9.1994 (to se mi zdá ale dost podivné). Mám to někde doma nahrané, musím se na to mrknout.
Licence2kill
Moderátor

Příspěvekod anderson » 01 bře 2011 11:24

V mojej pôvodnej VHS nahravke z F1 ziadne udaje o tvorivej skupine nie su. Asi preto, ze vtedy este neexistovala. Dabing vznikol pre ČST nie ČT. Ak autor tuto informaciu neopisal z dodatocneho pisaneho/citaneho titulku, ktory CT pridala pri obnovenej premiere (bohuzial nemam povedomie o reprize na CT), tak by som opätovne a asi po miliontykrat prosil, aby si autori topicov udaje NEVYMYSLALI.
anderson

Příspěvekod palg » 01 bře 2011 18:03

titulek "vyrobila" jsem doplnil logicky, neboť jsem v mé nahrávce ji měl vystřiženou a jelikož sem neznal rok výroby.
ale na tohle to tu je, aby se případné nedostatky doplnili ostatníma uživatelama. ;)
palg
Správce ukázek

Příspěvekod bloom » 01 bře 2011 20:22

Já ještě přídávám:
Kamil Halbich - Chris Sarandon (Leon Shermer), Bohuslav Kalva - James Broderick (Sheldon), Eva Spoustová - Carol Kane (Jenny), Miroslav Saic - John Marriott (Howard), Radka Malá - Estelle Omens (Edna), Jakub Saic - Gary Springer (Stevie), Jiří Havel - Carmine Foresta (Carmine), Jiří Zahajský - Jay Gerber (Sam)
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod MikeZ » 26 lis 2011 22:42

Na Universal Channel samozřejmě nový dabing, Pacina mluví Martin Sobotka
MikeZ

Příspěvekod richardda » 21 zář 2016 09:13

Zde uvedeny dabing CST pouzit i na HBO a HBO GO.
NOVA, jedině ona.
richardda

Zpět na Filmy