Rychlejší / Faster

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Rychlejší / Faster

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Aleš Procházka - Dwayne "The Rock" Johnson (Řidič), Tomáš Borůvka - Billy Bob Thornton (Policista), Regina Řandová - Carla Gugino (Cicerová), Filip Švarc - Oliver Jackson-Cohen (Vrah), Stanislav Lehký - Tom Berenger, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Michael Blain-Rozgay (Ředitel věznice, evangelista, televizní hlasatel), Jaroslav Horák - Xander Berkeley, John Cirigliano, Jack Wallace (Seržant Mallory, starý chlap, hlídač Joe), Nikola Votočková - Maggie Grace, Jonna Walsh (Lily, dospívající holka), Kateřina Petrová - Moon Bloodgood, Jennifer Carpenter (Marina, žena), Svatopluk Schuller - Matt Gerald, Ski Cutty Carr (Řidičův bratr, vyhazovač), Marek Libert - Michael Irby, Sid S. Liufau, Lester Speight (kovboj, Kenny, Baphomet), Radana Herrmannová - Annie Corley, Nadja Minyon, Jan Hoag (matka Řidiče, manželka evangelistu, recepční), Michal Koutný - Aedin Mincks (Tommy), Ladislav Cigánek - Mike Epps, Mauricio Lopez (Roy Grone, dozorce ve vězení, titulky)

Překlad: Ivan Němeček
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Dialogy a režie: Luděk Koutný
Vyrobila: LS Productions dabing v roce 2010
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Rychlejší / Faster

Příspěvek od Budy »

Jsem rád za Aleše Procházku. :-:
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6806
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Rychlejší / Faster

Příspěvek od bloom »

Tomáš Borůvka?! :shock:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Rychlejší / Faster

Příspěvek od oberon »

Tak jsme to zkouknul, dabing je v pohodě, Aleše Procházku na Johnsonovi beru jako takovou vážnější volbu, neboli volbu do vážnějších rolí, což tohle podle mě je (ale Martin Zahálka by mě neurazil :) ), Tomáš Borůvka byl trochu horší, ale taky se to dalo (zatím pro mě jediný zápor DVD dabingů LS z poslední doby). Celkově je to podle mě další vydařený kousek...
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Rychlejší / Faster

Příspěvek od Nobody »

Pro mě byl T. Borůvka velice příjemným překvapením.
Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1115
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Re: Rychlejší / Faster

Příspěvek od Papo »

Stanislav Lehký - Michael Blain-Rozgay (televizní hlasatel)
Jaroslav Horák - John Cirigliano, Jack Wallace (starej chlap, hlídač Joe),
Nikola Votočková - Jonna Walsh (dospívající holka)

+

Svatopluk Schuller - Matt Gerald, Ski Cutty Carr (Řidičův bratr, vyhazovač),
Marek Libert - Michael Irby, Sid S. Liufau, Lester Speight (kovboj, Kenny, Baphomet),
Radana Herrmannová - Annie Corley, Nadja Minyon, Jan Hoag (matka Řidiče, manželka evangelistu, recepční),
Michal Koutný - Aedin Mincks (Tommy),
Ladislav Cigánek - Mike Epps, Mauricio Lopez (Roy Grone, dozorce ve vězení + titulky)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“