Deník princezny 2: Královské povinnosti / The Princess D.

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Olda808
Příspěvky: 1043
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Deník princezny 2: Královské povinnosti / The Princess D.

Příspěvek od Olda808 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb
Originální název: The Princess Diaries 2: Royal Engagement
Související film: Deník princezny (dějově předcházející)

V českém znění mluví: Jitka Moučková - Anne Hathaway (Mia Thermopolisová), Dana Syslová - Julie Andrews (královna Clarisse Renaldiová), Jan Přeučil - Hector Elizondo (Joe), Zdeněk Maryška - John Rhys-Davies (Vikomt Mabrey), Libor Bouček - Chris Pine (Nicholas Devereaux), Petr Burian - Callum Blue (Andrew Jacoby), Tereza Chudobová - Heather Matarazzo (Lilly Moscovitzová), Jaroslava Brousková - Kathleen Marshall (Charlotte Kutawayová), Jan Hanžlík - Tom Poston (Lord Palimore), Kateřina Březinová - Shea Curry (služebná Brigitte), Jana Zenáhlíková - Raven-Symoné (Asana) & Anna A. White (služebná Brigitta), Marcela Nohýnková - Caroline Goodall (Helen Thermopolisová O'Donnellová), Jan Maxián - Erik Bragg (Lionel), Bohdan Tůma - Joel McCrary (ministerský předseda Motaz) & Paul Vogt (lord Crawley), Zuzana Schulzová - Kim Thomson (reportérka Elsie Penworthyová), Libor Terš - Larry Miller (Paolo), Václav Mareš - Joe Allen Price (arcibiskup), Viktorie Taberyová - Abigail Breslin (Carolina), Jan Rimbala - Spencer Breslin (princ Jacques), Marek Libert, Petros Alexandridis, Roman Hájek, Kateřina Seidlová, Terezie Taberyová, Petr Neskusil a další

V českém znění zpívají:
"Uklízet je čas"
Jana Zenáhlíková - Anna A. White (služebná Brigitta), Alena Průchová - Shea Curry (služebná Brigitte)

"Bratře Loui"
Jana Zenáhlíková - Anna A. White (služebná Brigitta), Kateřina Březinová - Shea Curry (služebná Brigitte)

"Pravá váha slávy"
Vlasta Peterková - Julie Andrews (královna Clarisse Renaldiová), Jana Zenáhlíková - Raven-Symoné (Asana), Jitka Moučková - Anne Hathaway (Mia Thermopolisová)

Překlad: Tereza Chvojková
Texty písní a hudební režie: Jiří Březík
Zvuk: Tomáš Říha
Výsledný mix: Shepperton Studios Londýn
Vedoucí výroby: Jaroslav Richtr
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a režie: Václav Knop
Vyrobilo: AW Studio Praha pro Warner Home Video v roce 2005
Naposledy upravil(a) Olda808 dne 13 úno 2017 15:39, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Deník princezny 2: Královské povinnosti / The Princess D.

Příspěvek od oberon »

Tenhle film jsem viděl jenom párkrát, ale dabing i přes to, že bych raději Lucku Vondráčkovou, mám rád, jelikož tady vzniklo spojení Chris Pine - Libor Bouček a to se mi nejen tady, ale hlavně ve Star Treku moc líbí :) , snad jsem tedy raději, že to Nova nepředabovala, pak bych si musel nejspíš vybírat mezi Vondráčkovou a Boučkem a to by byl pro mě opravdu problém :D ...
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Deník princezny 2: Královské povinnosti / The Princess D.

Příspěvek od Jirka007 »

dneska jsem kouknul na druhý díl a dabing se mi líbil, hlavně Jitka Moučková, vůbec mi nevadila nepřítomnost Lucie Vondráčkové, taktež se mi zamlouvali Dana Syslová a Jan Přeučil, a hlavně Libor Bouček byl taky skvělý.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“