Světová invaze / Battle: Los Angeles

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Světová invaze / Battle: Los Angeles

Příspěvekod jackb » 01 čer 2011 11:28

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Libor Hruška - Aaron Eckhart (sgt. Michael Nantz), Radek Hoppe - Ramon Rodriguez (por. William Martinez), Filip Švarc - Will Rothhaar (desátník Lee Imlay), Vojtěch Hájek - Cory Hardrict (desátník Jason Lockett), Petr Gelnar - Jim Parrack (desátník Peter Kerns), Vanda Hybnerová - Michelle Rodriguez (rotná Elena Santosová), Petr Burian - Ne-Yo (desátník Kevin Harris), Ludvík Král - Noel Fisher (svobodník Shaun Lenihan), Tomáš Borůvka - Adetokumboh M'Cormack (zdravotník Jibril Adukwu), Jakub Saic - Gino Anthony Pesi (desátník Nick Stavrou), Jitka Moučková - Bridget Moynahan (Michele), Radovan Vaculík - James Hiroyuki Liao (desátník Steven Mottola), Jiří Valšuba - Neil Brown Jr. (desátník Richard Guerrero), Pavel Vondra - Michael Peña (Joe Rincon), Stanislav Lehký - Joe Chrest (sgt. John Roy), Jolana Smyčková, Kateřina Petrová, Jana Páleníčková, Pavel Rímský, Svatopluk Schuller, Ladislav Cigánek (titulky)

Překlad: Jan Zenáhlík
Zvuk: Martin Ženíšek
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy a Režie: Luděk Koutný
Vyrobila: LS Productions dabing 2011
jackb
Globální moderátor

Re: Světová invaze / Battle: Los Angeles

Příspěvekod jackb » 01 čer 2011 11:29

další jména doplním potom, zatím jsem to jenom v rychlosti prolétl
jackb
Globální moderátor

Příspěvekod oberon » 01 čer 2011 14:36

Vypadá to dobře, za poslední dobu se mi od LS líbí vůbec většina DVD dabingů. Jsme rád za Libora Hrušku, mám ho dost spjatého, Vanda Hybnerová potěší, říkal jsem si, kdy si jí i ona dábne v nějakém filmu, kromě Ztracených. Zbytek mi přijde v pohodě, takže se těšim na zkouknutí...
oberon
Senior admin

Příspěvekod bernyz » 01 úno 2016 23:47

Na každým druhým chlapovi byl slyšet Král a dokonce i Švarc, který hraje i jednu z hlavních rolí. Strašný. :vztek:
bernyz

Zpět na Filmy