Jsem uprchlý galejník / I Am a Fugitive from a Chain Gang

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Licence2kill
Moderátor
Příspěvky: 2232
Registrován: 25 bře 2009 10:43

Jsem uprchlý galejník / I Am a Fugitive from a Chain Gang

Příspěvek od Licence2kill »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Vladimír Brabec - Paul Muni (James Allen), Libuše Švormová - Glenda Farrell (Marie), Klára Jerneková - Helen Vinson (Helena), Petr Oliva - Preston Foster (Pete) + Irving Bacon (holič Bill) + Wallis Clark (Allenův advokát), Karel Houska - Allen Jenkins (Barney), František Filipovský - Edward Ellis (Bomber), Soběslav Sejk - Hale Hamilton (Clint) + A. S. 'Pop' Byron (policista v holičství) + Robert Warwick (Fuller), Nelly Gaierová - Louise Carter (matka), Ilja Prachař - Charles Sellon (majitel bistra) + (jeden z vězeňských dozorců) + (polír na stavbě), Vilém Besser - Willard Robertson (předseda vězeňské komise), Bedřich Prokoš - Robert McWade (právník F. E. Ramsey), Alfred Strejček - Harry Woods (vězěňský dozorce) + (dělník v Oshkoshi), Jiří Pick - William Le Maire (Texasan), Josef Langmiler - Reginald Barlow (Parker) + Frederick Burton (vězeňský úředník), Stanislav Fišer - Jack Wise (krejčí) + (voják - cirkusák) + (Sammy), Jiří Zahajský - Douglass Dumbrille (státní návladní) + Walter Long (kovář) + (jeden z vězňů), Miroslav Moravec - David Landou (správce věznice) + Erville Alderson (policejní komisař), Ladislav Krečmer - Berton Churchill (soudce) + William H. Strauss (zastavárník), Václav Sloup - Edward McNamara (náčelník věznice) + Edward LeSaint (člen obchodní komory), Ferdinand Krůta - Lew Kelly (kuchař) + (voják s medailemi) + (stavbyvedoucí v New Orleansu), Jan Kotva - James Bell (vězeň Red), Jan Sedliský - Eddy Chandler (stavbyvedoucí v Bostonu) + (jeden z vojáků) + (náborový pracovník), Petr Skarke - Everett Brown (vězeň Sebastian Yale) + G. Pat Collins (vězeň Wilson) + Charles Middleton (průvodčí ve vlaku) + (řidič náklaďáku), Eduard Žemla (překlad anglických nápisů)[/obsazeni] a další

Zvuk: Jiří Zelenka
Střih: Věra Starnovská
Asistent režie: Vít Pešina
Výroba: Jiřina Finková
Překlad, dialogy a režie českého znění: Olga Walló
Vyrobilo: Dabingové studio ČST Praha 1973
Naposledy upravil(a) Licence2kill dne 07 říj 2011 16:56, celkem upraveno 6 x.
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Jsem uprchlý galejník / I Am a Fugitive from a Chain Gang

Příspěvek od Lukiz »

V TV +- 30.11.1973 a 17.5.1975.
Licence2kill
Moderátor
Příspěvky: 2232
Registrován: 25 bře 2009 10:43

Re: Jsem uprchlý galejník / I Am a Fugitive from a Chain Gang

Příspěvek od Licence2kill »

Takže 73, dík.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“