Královna Alžběta / Elizabeth

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Královna Alžběta / Elizabeth

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Petra Jindrová - Cate Blanchett (Alžběta I.), Jiří Plachý - Geoffrey Rush (sir Francis Walsingham), Miroslav Středa - Christopher Eccleston (vévoda z Norfolku), Martin Zounar - Joseph Fiennes (Robert Dudley, hrabě z Leicesteru), Soběslav Sejk - Richard Attenborough (sir William Cecil), Jana Altmannová - Kathy Burke (Marie I.), Soňa Dvořáková - Fanny Ardant (Marie de Guise), Martin Kolár - Eric Cantona (pan de Foix), Libor Terš - James Frain (Alvaro de la Quadra), Saša Rašilov - Vincent Cassel (vévoda z Anjou), Vladimír Čech - Daniel Craig (John Ballard, titulky), Vladimír Kudla - Angus Deayton (Waad), Bedřich Šetena - Edward Hardwicke (hrabě Arundel), Pavel Šrom - Jamie Foreman (hrabě Sussex), Jan Pohan - Terence Rigby (Gardiner), Veronika Gajerová - Amanda Ryan (Lettice Howardová), Helena Dytrtová - Kelly Macdonald (Isabel Knollysová), Dana Černá - Emily Mortimer (Kat Ashleyová), Dalimil Klapka - John Gielgud (papež), Radka Stupková, Karel Richter, Martin Sobotka, Miloslav Študent

Překlad: Zdena Krejčová
Zvuk: Antonín Němec
Dialogy a režie: Pavel Beneš
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska, Studio Budíkov 1999
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Královna Alžběta / Elizabeth

Příspěvek od ReDabér »

Jsi si jistý, že Marii Tudorovnu dabovala Jana Altmannová? Já ji mám zafixovanou jako Hanu Talpovou.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Královna Alžběta / Elizabeth

Příspěvek od Joe Black »

Petra Jindová propojila tuto Alžbětu s Královnou Alžbětou s Helen Mirren, kde si taktéž nadabovala hlavní roli.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Královna Alžběta / Elizabeth

Příspěvek od bloom »

ReDabér píše:Jsi si jistý, že Marii Tudorovnu dabovala Jana Altmannová? Já ji mám zafixovanou jako Hanu Talpovou.
Ano, jsem si na 100% jistý. Potvrzuje to i uvedení v titulcích, ve kterých byla Jana Altmannová uvedena (na rozdíl od Hany Talpové).
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Královna Alžběta / Elizabeth

Příspěvek od ReDabér »

Tak to jo, to jsem si zapamatoval špatně.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“