Sběratel kostí / The Bone Collector

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Sběratel kostí / The Bone Collector

Příspěvek od Furiant »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: [obsazeni]:Ivan Řezáč - :Denzel Washington (Lincoln Rhyme), :Zuzana Stivínová - :Angelina Jolie (Amelia Donaghyová), Petra Jindrová - :Queen Latifah (Thelma), :Jan Vlasák - :Michael Rooker (kpt. Howard Cheney), :Zdeněk Hruška - :Mike McGlone (det. Kenny Solomon), :Tomáš Juřička - :Luis Guzmán (Eddie Ortiz), :Pavel Zedníček - :Ed O'Neill (det. Paulie Sellitto), Lucie Juřičková - Olivia Birkelund, Yahsmin Daviault (Lindsay Rubin, Rhymova sestra), Ivan Trojan - John Benjamin Hickey (Dr. Barry Lehman), Rostislav Čtvrtlík, Miloslav Študent, Pavel Tesař, Slávka Hozová, Dalimil Klapka, Dana Verzichová, Vladimír Kudla, Ivan Jurka, Veronika Plasová, a další.[/obsazeni]

Spolupracovaly: Radka Lehká, Barbora Wildová
Překlad: Renáta Mlíkovská
Zvuk: Miloš Sommer, Roman Čapek
Produkce: Milena Čapková
Režie: Jana Kovaříková
Vyrobil: Bontonfilms 2000
Naposledy upravil(a) Furiant dne 01 dub 2012 12:58, celkem upraveno 1 x.
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
harycek
Příspěvky: 55
Registrován: 29 črc 2016 22:02

Re: Sběratel kostí / The Bone Collector

Příspěvek od harycek »

Vcelku přijatelný dabing i po létech , hlavně tam nevévodil Michal Pavlata, ač byl dobrý ale slyšet ho v jenom filmu 5x
to bylo na mě moc!!!
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4086
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Sběratel kostí / The Bone Collector

Příspěvek od Budy »

Nechápu připomínku s Michalem Pavlatou. :-?
18.05.2008 – 07.05.2015
harycek
Příspěvky: 55
Registrován: 29 črc 2016 22:02

Re: Sběratel kostí / The Bone Collector

Příspěvek od harycek »

Co je nepochopitelného na tom že slyšet pana Pavlatu v jednom filmu dabovat pět různých postav je na diváka moc!?
Chápu že v začátcích porevolučního dabingu bylo málo dabérů na hodně filmů , ale ty dabingy snížily náš skvělý dabing před rokem1989 na špatnou úroveň (dle mého názoru) takže slyšet jednoho herce ve filmu 5 x zvláště herce s výrazným hlasem jako měl pan Pavlata to bylo moc! To by za chvíli mohlo být jako komentované polské filmy to by asi nikdo nechtěl!? Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji mě se zkrátka takový dabing moc nelíbil!!!!
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Sběratel kostí / The Bone Collector

Příspěvek od Ištván87 »

Asi si Budy říkal (stejně jako já), co to má společného s dabingem z roku 2000, kde dokonce pan Pavlata ani nedabuje. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4086
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Sběratel kostí / The Bone Collector

Příspěvek od Budy »

Ištván87 píše:Asi si Budy říkal (stejně jako já), co to má společného s dabingem z roku 2000, kde dokonce pan Pavlata ani nedabuje. :D
Ano, přesně tak jsem to myslel. Teď už v tom mám ale jasno. ;) :)
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „Filmy“