Paříž 36 / Faubourg 36

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Paříž 36 / Faubourg 36

Příspěvek od bloom »

Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Paříž 36 / Faubourg 36

Příspěvek od bloom »

Po více než 35 letech někdo "zaexperimentoval" a Pierra Richarda nedabuje Petr Oliva. :o :cry: Absence Jiřího Pragera mě taky více než mrzí a obsazení Otta Rošetzkého považuji za velký přestřel. IMHO katastrofa, za tohle by tvůrci měli mít z ostudy kabát...
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Paříž 36 / Faubourg 36

Příspěvek od Budy »

Tak Pierre Richard má už třetího dabéra. :o :) Je to škoda, když uvážíme, že Petr Oliva je celkem dostupný a dabuje ho tolik let.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Paříž 36 / Faubourg 36

Příspěvek od Ištván87 »

Tak tady absenci Petra Olivy nechápu, protože ten v posledních pár letech dabuje snad častěji než kdy dřív...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Paříž 36 / Faubourg 36

Příspěvek od palg »

tak tohle je fakt silná káva, sice jsem film zatím neviděl, ale doufám, že přijde k předabování!
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paříž 36 / Faubourg 36

Příspěvek od DAN K. »

mne prijde jako nejvetsi prehmat jolana smyckova, na tu neznou eterickou mladinkou bytost mi to prijde jeji drsnacky projev uplne mimo...za dabing se holt dneska plati malo a tyhle maly studia, kde maj jenom jedno studio, maj malo kseftu, takze je to pro ne v prvni rade biznys a tam se clovek asi tezko docka nejaky pridany hodnoty, dodrzovani daberu a tak, takova je proste realita, je treba to natocit rychle a levne, v den kdy je treba a ne v den, kdy se to hodi panu olivovi, to je proste takova smutna realita, to ani nejde moc kritizovat, nad tim si lze jenom povzdechnout....
Odpovědět

Zpět na „Filmy“