Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Jakub25
Příspěvky: 558
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Příspěvek od Jakub25 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Rychle a zběsile, Rychle a zběsile 2, Rychle a zběsile: Tokijská jízda, Rychlí a zběsilí, Rychle a zběsile 6, Rychle a zběsile 7

1. DABING: DVD, Nova
V českém znění: Daniel Dítě - Vin Diesel (Dominic Toretto), Filip Jančík - Paul Walker (Brian O'Conner), Jitka Ježková - Jordana Brewster (Mia Torettová), Pavel Vondra - Tyrese Gibson (Roman Pearce), Marek Libert - Ludacris (Tej Parker), Antonín Navrátil - Matt Schulze (Vince), Michal Holán - Sung Kang (Han Lue), Miroslava Součková - Gal Gadot, Andy Rosa Adler (Gisele Harabová, hlasatelka), Zbyšek Horák - Tego Calderon (Tego Leo, titulky), Libor Terš - Don Omar (Rico Santos), Zdeněk Mahdal - Joaquim de Almeida (Hernan Reyes), Tomáš Juřička - Dwayne Johnson (Luke Hobbs), Lucie Vondráčková - Elsa Pataky (Elena Nevesová), Ludvík Král - Michael Irby, Alimi Ballard (Zizi, Fusco), Bohdan Tůma - Yorgo Constantine (Chato), Jiří Balcárek - Joseph Melendez, Kent Shocknek (policejní náčelník Alemeida, hlasatel), Klára Šumanová - Sharon Tay (Hlasatelka), Radka Stupková - Eva Mendes (Monica Fuentesová)

Překlad: Petr Finkous
Dialogy: Veronika Kernová
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Leoš Lanči
Režie: Bohdan Tůma
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2011

2. DABING: Prima
V českém znění: Daniel Dítě - Vin Diesel (Dominic Toretto), Filip Jančík - Paul Walker (Brian O'Conner), Jitka Ježková - Jordana Brewster (Mia Torettová), Pavel Vondra - Tyrese Gibson (Roman Pearce), Petr Gelnar - Ludacris (Tej Parker), Antonín Navrátil - Matt Schulze (Vince), Michal Michálek - Sung Kang (Han Lue), Miroslava Součková - Gal Gadot (Gisele Harabová), Martin Sobotka - Tego Calderon (Tego Leo), Bohdan Tůma - Don Omar (Rico Santos), Pavel Šrom - Joaquim de Almeida (Hernan Reyes), Tomáš Juřička - Dwayne Johnson (Luke Hobbs), Kateřina Peřinová - Elsa Pataky (Elena Nevesová), Ivana Andrlová - Eva Mendes (Monica Fuentesová), Zuzana Ščerbová, Jiří Pomeje, Oldřich Hajlich, Marek Libert, Martin Preiss, Ivan Jiřík, Gustav Bubník, Petr Lněnička, Zdeněk Maryška, René Slováčková

Překlad a dialogy: Petr Finkous
Zvuk: Tomáš Čisárik
Produkce: Markéta Stegbauerová a Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: FTV Prima spol. s.r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. v roce 2015
Naposledy upravil(a) Jakub25 dne 06 lis 2020 11:35, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Příspěvek od oberon »

Nu, tak počítám, že když Bohdan režíroval všechny díly a zatím si spojení zachovával (až na Diesela ve dvojce, ale to byl jenom štěk), tak že by to takhle být mělo, jen Johnson je tady nový, ale jestli vyšel Libor Terš, tak jsem moc rád, sice mám na něj nejradši Zahálku, ale od "Vítejte v džungli" nedám ani na Terše dopustit, takže doufám, že ho nakonec nebude mluvit třeba Mahdal. V tímhle obsazením bych byl naprosto spokojený...
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Příspěvek od DavePave »

Mě se tam Terš na tuhle roli naopak vůbec nehodí. Ve Vítejte v džungli do byla dost komediální role a už tam jsem ho musel celkem "přetrpět", zvlášť znajíc Rockův původní hlas. Podle toho výpisu to vypadá, že ho bude dělat Terš, ale můj upřímný názor je, že bych si na něj v týhle roli poslechl klidně i Mahdala...
semir
Příspěvky: 311
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Příspěvek od semir »

Paráda, za mě naprostá spokojenost :-: Daniel Dítě, Filip Jančík, Libor Terš, Jitka Ježková...není k tomu co dodat.Akorát to vypadá, že na Matta Schulze nedopadne Antonín Navrátil...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Příspěvek od jackb »

semir píše:Akorát to vypadá, že na Matta Schulze nedopadne Antonín Navrátil...
Tak on ho Antonín Navrátil dabovat může, protože jestli jsem pochopil správně Markusův příspěvek, tak role nebyly k postavám přiřazeny a tak ho přiřadil k Ludacrisovi. A navíc si myslím, že Ludacrise bude dabovat spíš Tomáš Juřička

Jinak za mě obrovská spokojenost - Dítě, Jančík, Ježková a Vondra mě nehorázně potěšili
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Příspěvek od Markus »

Jj, vše je jen odhad, protože dát sem jen výpis dabérů, to už bychom nemuseli přidávat nic. Z devadesáti procent naše odhady sedí, takže IMHO lepší, než drátem do oka... ;) Klidně to jackub uprav dle svého zasvěceného odhadu, protože já viděl jen jedničku kdysi dávno... :)
Obrázek
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Příspěvek od Lukiz »

Na druhou stranu taky se říká "než špatná, to radši žádná informace". A myslím že zrovna v tomto případě to sedne, neboť doba než někdo film s dabingem skutečně zhlédne je v krátkodobém horizontu několika týdnů a chyby v odhadu mívají dosti fatální následky (vyvolání zbytečných diskuzí ,někdy i sprosté reakce na domnělé obsazení, rozšíření fámy po celém internetu apod.)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Příspěvek od oberon »

DavePave píše:Mě se tam Terš na tuhle roli naopak vůbec nehodí. Ve Vítejte v džungli do byla dost komediální role a už tam jsem ho musel celkem "přetrpět", zvlášť znajíc Rockův původní hlas. Podle toho výpisu to vypadá, že ho bude dělat Terš, ale můj upřímný názor je, že bych si na něj v týhle roli poslechl klidně i Mahdala...
Tak já ti tvůj názor neberu, každému se líbí něco jiného. Já bych tu raději viděl například Martina Zahálku, který mi k Johnsonovi perfktně sedne, připadá mi na něj neuvěřitelně přirozený a Terš už má aspoň ty 3 zářezy. Ale když už ne ten Zahálka, je u mě Terš v těsným závěsu, protože mi ve "Vítejte v džungli" seděl skvěle a nepřišlo mi, že by to mluvil nějak komediálně, mluvil úplně přirozeně, on Terš, když chce, dokáže mluvit všelijak (například ve Svatyni udělal s hlasem zázraky, až mi z toho běhal mráz po zádech), takže jestli tady vážně vyjde, budu moc rád a rád si to i poslechnu, věřím, že mi bude sedět stejně dobře...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Příspěvek od jackb »

Antonín Navrátil - Matt Schulze (Vince), Marek Libert - Ludacris (Tej Parker), Michal Holán - Sung Kang (Han Lue), Zdeněk Mahdal - Joaquim de Almeida (Hernan Reyes), Ludvík Král - Alimi Ballard (Fusco), Radka Stupková - Eva Mendes (Monica Fuentesová)

Dabing fajn. Když jsem uslyšel Tomáše Juřičku na Dwayna, tak jsem se celkem vyděsil, ale sednul dobře. Jenom nevim jestli jsem jedinej, ale už by Dwayna mohl dabovat někdo nastálo (Zahálka, Terš), protože co film to jiný dabér je už trochu divný. Jo a Hana by nemusel v každym díle dabovat někdo jiný. Ale jinak dabing opravdu povedený a chci Bohdanovi poděkovat, že Antonína Navrátila dal nakonec na Matta Schulze
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Rychle a zběsile 5 / Fast Five

Příspěvek od oberon »

Tak to je teda celkem zklamání, Tomáš Juřička není zrovna dobrá volba, ještě když navíc ve filmu dabuje Libor Terš...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“