Já jsem ty a ty jsi já / It's a Boy Girl Thing

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Já jsem ty a ty jsi já / It's a Boy Girl Thing

Příspěvekod palg » 21 črc 2011 22:16

Já jsem ty a ty jsi já / It's a Boy Girl Thing (2006)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: (DVD)
V českém znění: Jitka MoučkováSamaire Armstrong (Nell Bedworthová), Lumír OlšovskýKevin Zegers (Woody Deane), Tereza ChudobováBrooke D'Orsay (Breanna), Bohdan Tůma – Mpho Koaho (Horsen), Milan SlepičkaMaury Chaykin (Stan Deane), Zdeněk MahdalRobert Joy (Ted Bedworth), Radana Herrmannová, Kateřina Seidlová, Marek Libert, Kateřina Dušková, Kateřina Březinová, Pavel Vondrák, Libor Terš (titulky), a další.

Překlad: Robert Hájek
Zvuk: Tomáš Čisárik
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie českého znění: Jiří Balcárek
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska, 2008

2. DABING: (Nova)
V českém znění: Kristina JelínkováSamaire Armstrong (Nell Bedworthová), Michal HolánKevin Zegers (Woody Deane), Jiří HromadaMaury Chaykin (Stan Deane),Ivan Jiřík - Robert Joy (Ted Bedworth), Jarmila Švehlová - Sherry Miller (Katherine Bedworthová), Zuzana Slavíková - Sharon Osbourne (Della Deaneová), Jaroslava Brousková - Kathryn Haggis (slečna Bidermeyerová), Ellen-Ray Hennessy (ředitelka), Petr Burian - Mpho Koaho (Horse), Milan Slepička - Richard Fitzpatrick (profesor), Petr Neskusil, Ladislav Cigánek - Alex Nussbaum (pan Zbornak), Veronika Veselá - Genelle Williams (Tiffany), Tereza Chudobová - Brooke D'Orsay (Breanna), Anna Suchánková, Libor Bouček, a další.

Překlad: Zuzana Promberger
Zvuk: Eliška Bejčková
Produkce: Martin Kot, Lea Suchánková
Dialogy a režie českého znění: Veronika Veselá
Vyrobila: ve Studiu Barrandov CET 21, spol. s r.o., 2009
palg
Správce ukázek

Re: Já jsem ty a ty jsi já / It's a Boy Girl Thing

Příspěvekod Sagres » 01 bře 2014 12:11

U Novy:
Švehlová - Sherry Miller (Katherine Bedworthová), Slavíková - Sharon Osbourne (Della Deaneová), Jiřík - Robert Joy (Ted Bedworth), Jaroslava Brousková - Kathryn Haggis (slečna Bidermeyerová)
:!: :!: :!: :!:
Doplnění:
Burian - Mpho Koaho (Horse), Ladislav Cigánek - Alex Nussbaum (pan Zbornak), Veronika Veselá - Genelle Williams (Tiffany), Tereza Chudobová - Brooke D'Orsay (Breanna), Brousková i Ellen-Ray Hennessy (ředitelka)
a ten Slepička nejspíš Richard Fitzpatrick (profesor) :?:

Ve slajdu na Nově ještě Anna Suchánková, Libor Bouček a z Ivana Jiříka udělali nejspíš Michala Jiříka.

Překlad: Zuzana Promberger
Zvuk: Eliška Bejčková
Produkce: Martin Kot, Lea Suchánková
Ve studiu Barrandov v roce 2009, vyrobila CET21 spol. s.r.o.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Příspěvekod Newmy » 01 bře 2014 12:11

1.jpg

Rozluští někdo režisérku? :D
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Příspěvekod Sagres » 01 bře 2014 12:13

Určitě Veronika Veselá, když tam měla i štěk na Tiffany. :idea: (Ta Suchánková byla nejspíš Emily Hampshire (Chanel), třeba někdo potvrdí.)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Zpět na Filmy