Řekni, že to tak není / Say It Isn't So

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Řekni, že to tak není / Say It Isn't So

Příspěvek od Roko »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: ( VHS, JOJ, HBO )
V českém znění: Ladislav Novák - Chris Klein (Gilbert Noble), Vladimíra Včelná - Heather Graham (Josephine Wingfieldová), Jarmila Švehlová - Sally Field (Valdine Wingfield), Jana Andresíková - Lin Shaye (zdr. sestra v blázinci), Lukáš Jurek, Helena Friedrichová - Suzanne Somers (sama sebe), Helena Dytrtová - Julie White (Ruthie Falwellová), Dana Morávková - Sarah Silverman (Gina), Michal Hodonínský, Bohdan Tůma - Orlando Jones (Dig McCaffrey), Antonín Navrátil - John Rothman (Larry Falwell), Michal Jagelka - Eddie Cibrian (Jack Mitchelson), Jan Kalous - Jack Plotnick (Leon Pitofsky, více rolí), Pavel Vondrák, Ivana Měřičková, Pavlína Dytrtová - Courtney Peldon (Cher Falwellová), Petra Hanžlíková, Marek Libert, Ivo Novák, Karel Gröger, Jan Hanžlík - Richard Riehle (Šerif Merle Hobbs), Otto Rošetzký a další

Překlad: Blanka Vojířová
Zvuk: Alexandr Vrbata
Dialogy a režie: Michal Jan Michálek
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska, studio Budíkov pro Bonton Home Entertainment, 2001

2.DABING: ( Nova, Prima )
V českém znění: Marek Libert - Chris Klein (Gilbert Noble), Jitka Ježková - Heather Graham (Josephine Wingfieldová), Ljuba Krbová - Sally Field (Valdine Wingfieldová), Radka Stupková - Suzanne Somers (sama sebe), Dana Syslová - Lin Shaye (zdr. sestra v blázinci), Veronika Veselá, Lucie Svobodová - Sarah Silverman (Gina), René Slováčková - Courtney Peldon (Cher Falwellová), David Štěpán, Petr Oliva - Richard Jenkins (Walter Wingfield), Tomáš Racek - Orlando Jones (Dig McCaffrey), Jan Maxián - Jack Plotnick (Leon Pitofsky, více rolí), Michal Holán - Eddie Cibrian (Jack Mitchelson), Radek Kuchař - Zahf Paroo (kadeřník), Martin Kolár - John Rothman (Larry Falwell), Antonín Navrátil - Ezra Buzzington (Stewart), Milan Slepička - Richard Riehle (Šerif Merle Hobbs), Tomáš Juřička, Ludvík Král - Brent Hinkley (Streak, sbory), Bohdan Tůma (titulky) a další

Překlad: Evelina Koublová
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Martin Kot a Marcela Bártová
Dialogy: Veronika Kernová
Režie: Bohdan Tůma
Vyrobila: CET 21 spol. s.r.o. v DW Agentuře s.r.o. v roce 2007
Naposledy upravil(a) kubik-dulik dne 12 pro 2013 19:42, celkem upraveno 20 x.
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1689
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Řekni, že to tak není / Say It Isn't So

Příspěvek od anderson »

Tak to "čumím jak tele". Pretože vo VHS dabingu angažovali k Suzanne Sommersovej - ktorá mimochodom hrá samu seba, tak dosť dobre nechapem, ake meno postavy by tam asi tak malo byt doplnene :D - na cca 40 sekundovú "čurdu" jej dvornú a pre mňa jedinú možnú dabérku HELENU FRIEDRICHOVÚ. Tým padom povazujem NOVAcky dabing za zbytocnost.
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1130
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Řekni, že to tak není / Say It Isn't So

Příspěvek od puffy »

A u hlavnych postav dodrzali tiez dvornych daberov ako v tomto dabingu? Pokial nie, tak tento dabing nie je zbytocny.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1689
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Řekni, že to tak není / Say It Isn't So

Příspěvek od anderson »

puffy píše:A u hlavnych postav dodrzali tiez dvornych daberov ako v tomto dabingu? Pokial nie, tak tento dabing nie je zbytocny.
Ci dodrzali dvornych daberov to fakt netusim. Ale dabing to je kvalitny. Teda dabing ano. :D Pretoze tento film by nezachranilo ani 100 dvornych daberov. Bohuzial.
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1130
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Řekni, že to tak není / Say It Isn't So

Příspěvek od puffy »

Ked ho nezachrani ani sto dvornych daberov, tak ho nezachrani ani Friedrichova pocas 40 sekund :D
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Řekni, že to tak není / Say It Isn't So

Příspěvek od Pan X »

V tomto případě mají oba dva dabingy své klady a zápory :lol: . V prvním dabingu jsem velmi rád, že byla dodržena Helena Friedrichová i když pravda na téměř minutovou roli. :lol: Přesto ovšem velmi potěší :-: a je velká škoda, že ve spjatějším dabingu Novy už toto nebylo možné :cry: . Také se mi velice líbí obsazení paní Andresíkové, kterou jsem vždy rád velmi slyšel v dabingu :-: . Kéž by se stal zázrak a znovu se v dabingu objevila :-: to by bylo opravdu bezvadné :-: :-: a také by bylo super slyšet Vladimíru Včelnou, u které bych byl rád, kdyby byla více v dabingu obsazována ;) . Nu a ke druhému dabingu, opravdu skvěle spjatí herci :-: :-: hlavně Marek Libert, Jitka Ježková. Dana Syslová, to jsem velmi rád, že byla obsazena, ta prostě k Lin Shaye jde jako poklička na hrnec. Je to skvělé spojení, které doufám, že bude i nadále dodržováno :-: . A co mě ještě velmi potěšilo, bylo obsazení Ljuby Krbové na její Sally Field :-: také skvělé spojení, které doufám bude zachováno. Takže suma sumárum, o něco více bodů u mě vítězí dabing druhý, ačkoliv jsou oba skvělé :lol: :-: . Za mě první 7/10 a druhý 9/10 ;) .

(edit: Tomáš Racek taky podal skvělý výkon :-: :-: , smál jsem se u toho jak umí podat vtip :D :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“