Zakletá Ella / Ella Enchanted

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Zakletá Ella / Ella Enchanted

Příspěvek od Joe Black »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

DABING: HBO, Universal Channel
V českém znění: Vendulka Křížová - Anne Hathaway (Ella), Filip Blažek - Hugh Dancy (princ Char), Pavel Soukup - Cary Elwes (Sir Edgar, titulky), Zdeněk Hruška - Aidan McArdle (Slannen), Sylva Turbová - Joanna Lumley (Madam Olga), Hana Ševčíková - Lucy Punch (Hattie), Jitka Moučková - Jennifer Higham (Olive) + Heidi Klum (Brumhilda), Eva Vichnarová - Minnie Driver (Mandy), Jiří Prager - Eric Idle (Vypravěč), Daniel Rous - Steve Coogan (Heston), Lumír Olšovský - Jimi Mistry (Benny), Isabela Sieglová - Vivica A. Fox (Lucinda), Andrea Elsnerová - Parminder Nagra (Areida), Stanislav Lehký - Patrick Bergin (Sir Peter - otec Elly), Jarmila Švehlová - Donna Dent (matka Elly), Jiří Zavřel - Alvaro Lucchesi (Koopooduk) + Daniel Naprous (lidožrout 2), Jan Schánilec - Paraic Breathnach (lidožrout 1), Pavel Soukup ml., Kristýna Valová, Patricie Soukupová, Kristýna Skalová a další

Překlad: Barbora Merknerová
Zvuk: Jiří Peřina
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Pavel Soukup
Vyrobilo: HBO v produkci společnosti Dubtracks v roce 2005
Naposledy upravil(a) Joe Black dne 26 led 2021 09:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Zakletá Ella / Ella Enchanted

Příspěvek od Budy »

Pavel Soukup dělá také režii?
18.05.2008 – 07.05.2015
tomas.kucera11
Příspěvky: 700
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakletá Ella / Ella Enchanted

Příspěvek od tomas.kucera11 »

:D :D
Eva Vichnarová - Minnie Driver (Mandy)
Isabela Sieglová - Vivica A. Fox (Lucinda)

A mohl bych tě teda poprosit,abys poslal Palgovi tu ukázku Isabely,ať ji přidá na její profil? Díky moc :)
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Zakletá Ella / Ella Enchanted

Příspěvek od kubik-dulik »

Tato verze také skupina Nova a Filmbox.
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1309
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Zakletá Ella / Ella Enchanted

Příspěvek od Stanley Roe »

Na Prima MAX neumějí nasadit dabing... ;) .. snad se do zítřejší reprízy polepší.

EDIT: Tak toto se Primě nepovedlo.. repríza jakbysmet ostuda. Bez sebemenší omluvy v podobě aspoň omluvného titulku, ale podruhé už jsem film neodsledoval do konce, tak tady se můžu mýlit. Z mého laického pohledu by stačilo posunou dabing o cca - 0,5 vteřiny .. ale zřejmě to neumí. :)
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakletá Ella / Ella Enchanted

Příspěvek od Pan X »

Musím se přiznat že film jsem viděl dneska poprvé :D :D a dabing se podle mě povedl, líbila se mi netradiční spojení :-: , všichni podali skvělé výkony ;) a rozhodně bych byl rád kdyby Vendulka Křížová, Eva Vichnarová a Isabela Soukupová byli v dabingu častěji obsazovány. Všechny tři mají zajímavé barvy hlasů :-: :-: :-: doufám že budou obsazovány častěji :), za mě 8/10 :-: jinak doplňuji:

Jan Schánilec - Paraic Breathnach (lidožrout#1)
Jiří Zavřel - Daniel Naprous (lidožrout#2)
OPRAVA: Stanislav Lehký - Patrick Bergin (Sir Peter - otec Elly, sbory)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“