Starman

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Starman

Příspěvek od Sen »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Ladislav Frej - Jeff Bridges (Starman), Alena Procházková - Karen Allen (Jenny Hayden), Alois Švehlík - Charles Martin Smith (Mark Shermin), Dalimil Klapka - Richard Jaeckel (George Fox), Oldřich Vlach - Robert Phalen (major Bell), Michal Pavlata - Tony Edwards (seržant Lemon), Karel Chromík - Dirk Blocker (policista 1), Antonín Molčík - George Flower (kuchař), Ladislav Županič - Russ Benning (vědec), Jiří Zavřel - Mickey Jones (řidič kamionu), Jarmila Smejkalová - Lu Leonard (číšnice v motorestu), Jiří Havel - Charlie Hughes (řidič autobusu), Milan Mach, Karel Pospíšil, Ladislav Kazda, Dagmar Zajícová, Petr Pospíchal, Jiří Prager, Oskar Gottlieb, Zdeněk Hess, Bohuslav Kalva, Milan Livora, Vladimír Fišer (titulky) a další.

Zvuk: Tomáš Bělohradský
Střih: Jiřina Skalská
Vedoucí výroby: Vladimír Kubík
Dialogy a režie českého znění: Zdenek Sirový
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing

Kino © 1988
Historik
Příspěvky: 2788
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Starman

Příspěvek od Historik »

Kinodabing na distribučních kopiích 35 mm, 70 mm byly titulkované.
Newmy, upřesníš prosím, já mám rok premiéry u 70 mm a titulkované záznamy mám jinde.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4725
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Starman

Příspěvek od Newmy »

Premiéra únor 1989. Pro doplnění titulky dělal Oldřich Černý.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1977
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Starman

Příspěvek od Nanamarak »

Ron Colby (číšník v kavárně) je teda podle mě Ladislav Kazda. Milan Mach je ale slyšet v úvodu jako generální tajemník OSN

Jiří Havel - Charlie Hughes (řidič autobusu), Jiří Zavřel - Mickey Jones (řidič kamionu), Jiří Prager, Oskar Gottlieb, Zdeněk Hess, Bohuslav Kalva, Milan Livora

Mezi policisty jsou pravděpodobně k slyšení Stanislav Bruder a Jiří Novotný , ale to jsou takové štěky, že fakt nevím.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“