Super 8 / Super 8

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Super 8 / Super 8

Příspěvekod James55 » 02 zář 2011 14:24

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: David Štěpán - Joel Courtney (Joe Lamb), Martin Müller - Riley Griffiths (Charles Kasnyk), Martin Sucharda - Ryan Lee (Cary), Ondřej Havel - Gabriel Basso (Martin), Rozita Erbanová - Elle Fanning (Alice Dainardová), Jan Šťastný - Kyle Chandler (Jackson Lamb), Jan Rimbala - Zach Mills (Preston), Jaromír Meduna - Noah Emmerich (Plukovník Nelec), Tomáš Borůvka - Ron Eldard (Louis Dainard), Jiří Hromada - Glynn Turman (Dr. Woodward), Jan Škvor - David Gallagher (Donny), Jitka Moučková, Dagmar Čárová, Petr Oliva, Svatopluk Schuller, Jolana Smyčková, Jakub Nemčok, Jindřich Žampa, Aneta Talpová, Radek Hoppe, Tereza Chudobová, Libor Terš, Dalimil Klapka, Miloš Vávra, Ladislav Cigánek, Marek Libert, Nikola Votočková, Ernesto Čekan, Petr Gelnar, Ludvík Král

Překlad: Petr Putna
Dialogy: Klára Vrtalová
Produkce: Evelyna Vrbová, Veronika Musilová
Zvuk: Roman Čadek, Martin Ženíšek
Mix zvuku: Shepperton Studios
Režie: Alice Hurychová
Vyrobila: LS Productions dabing 2011
James55

Re: Super 8 / Super 8

Příspěvekod MikeZ » 02 zář 2011 15:04

Není náhodou na třináctiletou Elle Fanning Erbanová trochu moc stará? Vždyť má 22. :shock:
MikeZ

Příspěvekod James55 » 02 zář 2011 15:15

Ale hlas má pořád mladý, stejný případ jako Klára Jandová ;)
James55

Příspěvekod DavePave » 11 zář 2011 11:00

Film jsem ještě neviděl, ale i moji oblíbení redaktoři MovieZone, kteří si většinou stojí za originálním zněním, tento dabing pochválili, především dětské role... takže jsem docela natěšený:)
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod Lukiz » 14 zář 2011 20:58

Dabing se vskutku povedl, zvukové efekty výborně smíchané s dabingem. Možná u dospělých jsem postrádal výraznější ne-seriálové hlasy. A měl jsem dojem, že u postavy Charlese mluva méně sedí na pusu a zní to tak nějak jinak, neherecky než ostatní děti.
Lukiz

Příspěvekod Lukiz » 19 říj 2011 23:53

James55 píše: Martin Miller

To zřejmě bude Martin Müller - tady je článek o patnáctiletém dabérovy toho jména http://www.kamoska.cz/rozhovory/rozhovor-s-mirage.html
Lukiz

Příspěvekod farb » 12 pro 2011 14:34

Dabing velmi pěkný, až se stydím, že jsem ho v kině vynechal.
farb

Příspěvekod Ištván87 » 21 čer 2014 22:17

Konečně jsem se k tomuhle dabingu taky dostal. Co se týče dětských dabérů, tak občas to sice není úplně stoprocentní, ale u scén, kdy mají hystericky řvát, tam jsou všichni čtyři hlavní hrdinové naprosto perfektní. Taky velice kladně hodnotím překlad - slyšet ty prcky každou chvilku nadávat, to je v současnosti docela neobvyklé. Ale co je hlavní? Zvuk. Kdybych mělo odteď dávat nějaký dabing za příklad co do zvuku, tak mám jasného favorita. Kdyby tam najednou naskočilo několik vět v originále s titulky, tak si toho nevšimnete. Zvuk je naprosto geniální. I na neskromné kino standardy.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Zpět na Filmy