Malý Buddha / Little Buddha

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Malý Buddha / Little Buddha

Příspěvekod Teoretik » 11 zář 2011 09:58

Malý Buddha / Little Buddha (1993)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Bohumil Švarc - Ying Ruocheng (Iáma Norbu), Dana Černá - Bridget Fonda (Lisa Conradová), Oldřich Vízner - Chris Isaak (Dean Conrad), Pavel Chalupa - Keanu Reeves (princ Siddhárta), Monika Žáková - Jo Champa (Maria), Jan Přeučil - Sogyal Rinpoche (Kenpo Tanzin + více rolí + titulky), Klára Šumanová - Greishma Makar Singh (Gita), Jaroslav Horák, Michal Pavlata, Vít Ondračka - Alex Wiesendanger (Jesse Conrad), Petr Řičánek

Překlad: Evelina Koublová
Dialogy: Jiří Kodeš
Zvuk: Jan Neskusil, AK Studio
Režie: Petr Tichý
Vyrobilo: Studio Auvit
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje, aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Teoretik

Re: Malý Buddha / Little Buddha

Příspěvekod Michaela2 » 27 dub 2012 07:39

Vít Ondračka - Alex Wiesendanger (Jesse Conrad)
Klára Šumanová - Greishma Makar Singh (Gita)

na dabingu mi vadilo pár věci, a to, že Černá dabovala mladou holku, matku a 80 letou ženskou zároven, Vízner dělal z otce dědka ( bohuže už v 90. letech mi jeho hlas zní příliš staře), Přeučil se mi typově na tibetského mnicha nehodí, koho bych pochválila, tak to je pan Bohumil Švarc a Klára Šumanová
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Zpět na Filmy