Fighter / The Fighter

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Fighter / The Fighter

Příspěvekod Marian21 » 16 zář 2011 06:04

Marian21

Re: Fighter / The Fighter

Příspěvekod oberon » 16 zář 2011 07:52

Vypadá to pěkně, ale trošku mě mrzí, že byl opět ignorován David Novotný na Christiana Balea, ale Martin Stránský je druhý nejlepší, takže se na dabing rozhodně kouknu...
Obrázek
oberon

Příspěvekod semir » 16 zář 2011 16:35

Libor Hruška super, ale Bale...David Novotný, je David Novotný.Martin Stránský dabuje pomalu v každým filmu...Škoda no!
semir

Příspěvekod oberon » 16 zář 2011 21:15

semir píše:Martin Stránský dabuje pomalu v každým filmu...Škoda no!

To bych zase netvrdil, dabuje tak nějak průměrně, řekl bych, že i jen občas, navíc půlku z jeho práce tvoří spjatí dabéři a s Balem je taky celkem spjatý, pan Novotný by mě určitě také potěšil, ale Martin Stránský je hodně dobrá alternativa...
Obrázek
oberon

Příspěvekod oberon » 17 zář 2011 11:10

Tak jsem se na to podíval a Martin Stránský je naprosto v pohodě, možná mi tady sedí víc, než by býval David Novotný, protože tady Christian Bale hraje úplně jinak, než jsem od něj zvyklý...
Obrázek
oberon

Příspěvekod jackb » 17 zář 2011 11:52

Tak film jsem s dabingem zatím neviděl, ale osobně si myslím, že Martin Stránský musí bejt v pohodě. Mě se na Bale vždycky líbil (i když mám radši Davida Novotného) a nemůžu si pomoct, ale podle mě mají i trochu podobné hlasy.

A myslím si, že David Novotný ignorován nebyl, ale jestli se dělal dabing nedávno, tak ani nemusel mít čas. Teď je v plném proudu natáčení filmu Okresní přebor a tak David Novotný asi nebyl když ho oslovili v Praze.
jackb

Příspěvekod starpep » 18 zář 2011 08:36

Mě se dabing líbíl
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

Příspěvekod DavePave » 18 zář 2011 18:32

Velmi dobrý dabing. Pan Stránský se na tuhle roli podle mě hodil i víc než pan Novotný (i když toho jsem si na Baleovi díky Batmanovi velmi oblíbil)
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod farb » 24 zář 2011 13:31

Dabing jsem neslyšel, ale stejně si myslím, že vzhledem k originálu, by byl Davit Novotný určitě excelentní.
farb

Příspěvekod jackb » 27 čer 2012 16:22

Konečně jsem si našel čas a shlédl film s dabingem a jak Libor Hruška, tak Martin Stránský byli vynikající. Našlo by se pár drobností, které mi vadily (hlavně Zdeněk Mahdal, který daboval otce Walhbergovi a Baleovi - prostě nemá moc starý hlas). Ale největší problém dabingu je, že tvůrci dostali evidentně malý rozpočet od HCE a hlasy se moc opakují - V jedné scéně se Bale vítá s přáteli a prvního mluví Petr Gelnar pak jsou další dva a čtvrtý je opět Gelnar. Dále pak Luděk Čtvrtlík dabuje 2 postavy a ty se pak průběhu filmu dokonce sejdou v jedné místnosti. A Tereza Bebarová taky mluvila víc postav. Ale není to nejhorší a pan Balcárek i přes málo hlasů odvedl dobrou práci, ale osobně si myslím, že by si tenhle oskarový film zasloužil redabing s více hlasy

Luděk Čtvrtlík - Mickey O'Keefe (Mickey O'Keefe), Libor Terš - Frank Renzulli (Sal Lanano), Bohdan Tůma - Sugar Ray Leonard (Sugar Ray Leonard)
jackb

Zpět na Filmy