Ženy sobě / Bridesmaids

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Ženy sobě / Bridesmaids

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING DVD
V českém znění: René Slováčková - Kristen Wiig (Annie), Petra Tišnovská - Maya Rudolph (Lillian), Miroslav Táborský - Chris O'Dowd (Nathan Rhodes), Jitka Ježková - Rose Byrne (Helen), Olga Želenská - Melissa McCarthy (Megan), Martin Sobotka - Matt Lucas (Gil), Jarmila Švehlová - Jill Clayburgh (matka), Veronika Veselá - Kali Hawk (Kahlua), Zuzana Hykyšová - Wendi McLendon-Covey (Rita), Kateřina Březinová - Ellie Kemper (Becca), Kateřina Lojdová - Rebel Wilson (Brynn), Filip Jančík - Jon Hamm (Ted), Ludvík Král - Terry Crews (instruktor cvičení), Roman Hájek, Pavel Vondrák, Milan Slepička, Kateřina Velebová a další

Překlad: Petra Valentinová
Zvuk: Jiří Götz
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2011

2. DABING Prima
V českém znění: René Slováčková - Kristen Wiig (Annie), Zuzana Slavíková - Maya Rudolph (Lillian), Václav Rašilov - Chris O'Dowd (Nathan Rhodes), Antonie Talacková - Rose Byrne (Helen), Olga Želenská - Melissa McCarthy (Megan), Martin Sobotka - Matt Lucas (Gil), Dana Syslová - Jill Clayburgh (matka), Veronika Veselá - Kali Hawk (Kahlua), Irena Máchová - Wendi McLendon-Covey (Rita), Kateřina Březinová - Ellie Kemper (Becca), Kateřina Peřinová - Rebel Wilson (Brynn), Filip Jančík - Jon Hamm (Ted), Ludvík Král - Terry Crews (instruktor cvičení), Josef Carda, Tomáš Juřička, Ivana Andrlová, Pavel Vondrák, Milan Slepička a další

Překlad: Petra Valentinová
Zvuk: Daniel Němec
Dramaturgie: Lucie Musílková
Produkce: Hana Haladová
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobilo: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro FTV Prima s.r.o. 2014
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Ženy sobě / Bridesmaids

Příspěvek od mrzeero »

Vůbec se mi nelíbí ta René Slováčková, její nepříjemný vysoký hlas se mi na potrhlou Kristen vůbec nezamlouvá. Ovšem strašně mile mě překvapilo znovuobsazení O. Želenské, na Melissu si nikoho jiného neumím představit...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženy sobě / Bridesmaids

Příspěvek od Markus »

Bože, ty aby sis obden nestěžoval na nějaké "těžce přestřelené" obsazení, viď... ;) Mně se hlas René Slováčkové moc líbí a nepříjemný mi nepřijde, je to otázka vkusu. Navíc už ji dvakrát dabovala...
Obrázek
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Ženy sobě / Bridesmaids

Příspěvek od oberon »

Mně se René Slováčková líbí, spíš Jitka Ježková a Miroslav Táborský mě trochu překvapili...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ženy sobě / Bridesmaids

Příspěvek od Michaela2 »

v hlavních rolích 2 moje nejoblíbenější dabérky :-: :-:

ad mrzeero : René Slováčková má tak specifický hlas, že ji lidi bud milují a nebo nesnáší :)

M.Táborský mě celkem zaskočil
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Ženy sobě / Bridesmaids

Příspěvek od mrzeero »

Markus píše:Bože, ty aby sis obden nestěžoval na nějaké "těžce přestřelené" obsazení, viď... ;)
Pouze jsem řekl svůj názor, nevidim důvod, proč bych tak nemohl učinit, od toho zde toto fórum je...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženy sobě / Bridesmaids

Příspěvek od Markus »

Jenomže myslím, že jde vyjádřit názor a vyjádřit názor. Že se ti nějaké obsazení nezamlouvá je jedna věc, ale tvrdit tady o někom, že má nepříjemný hlas mi přijde za čarou. A to se zdaleka netýká jen tebe, například zdejší diskuze o Aleši Procházkovi mi také pěkně hýbe žlučí, ale ještě se držím... No a to je zase můj názor. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6778
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Ženy sobě / Bridesmaids

Příspěvek od bloom »

Já bych tedy René na Kristen také neobsadil, ale zatím jsem žádný dabing s tímto spojením neviděl. Olga Želenská potěšila, ale tentokrát se člověk kupodivu ptá, kde je Bohdan Tůma? :)
Wensdy
Příspěvky: 2
Registrován: 28 kvě 2009 09:21

Re: Ženy sobě / Bridesmaids

Příspěvek od Wensdy »

Mně osobně tedy dost vadí, že třicátníka Nathana mluví padesátník Miroslav Táborský :-?
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6778
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Ženy sobě / Bridesmaids

Příspěvek od bloom »

Tak po zhlédnutí dabingu chválím René Slováčkovou, ta byla výborná, stejně tak Olga Želenská a správně stylizovaná Jitka Ježková. Naopak mi neseděli Petra Hanžlíková, Zuzana Hykyšová a dle očekávání Miroslav Táborský.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“