Odnikud někam / Somewhere

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Odnikud někam / Somewhere

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING: DVD
V českém znění: Svatopluk Schuller - Stephen Dorff (Johnny Marco), Hana Kusnjerová - Elle Fanning (Cleo), Michal Holán - Chris Pontius (Sammy), Monika Schullerová - Lala Sloatman (Layla) + Michelle Monaghan (Rebecca), Daniel Margolius, Jaroslav Horák, Klára Vodenková, Petr Neskusil

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Josef Mašek
Mix zvuku: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie: Martin Učík
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové ve studiu Budíkov pro Bontonfilm 2011

2. DABING: Nova
V českém znění: Jakub Saic - Stephen Dorff (Johnny Marco), Anna Nemčoková - Elle Fanning (Cleo), Bohdan Tůma, Martina Kechnerová, Jitka Ježková, Lucie Rusiňáková, Kateřina Petrová, Svatopluk Schuller, Jan Škvor, Kamila Špráchalová, Martin Zahálka, Ladislav Cigánek, Bohuslav Kalva, Milan Slepička, Zbyšek Horák, Dalimil Klapka, Libor Terš (titulky)

Překlad: Michaela Křížová
Zvuk: Michal Závěrka
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy a režie: Gustav Bubník
Vyrobila: Cet 21 s.r.o. ve studiu Audiotech 2013
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Odnikud někam / Somewhere

Příspěvek od Sen »

Skutečně dvanáctiletou Elle Fanning dabovala Hana Kusnjerová (26 let) :shock:? A já si naivně myslel, že Budíkov už mě ničím nepřekvapí . . .
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Odnikud někam / Somewhere

Příspěvek od James55 »

Ano, skutečně. Ale imho to tak strašné nebylo, rozhodně to patří k těm lepším Budíkovským dabingům. Spíš mi vadily stále se opakující ženské dabérky a Petr Neskusil dabující herce v pokročilém věku...
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Odnikud někam / Somewhere

Příspěvek od James55 »

Doplněn dabing Novy.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“