Zkažená úča / Bad Teacher

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Zkažená úča / Bad Teacher

Příspěvek od Jirka007 »

Obrázek
Info: ČSFD | IMDB | FDB

1. DABING: [DVD, AMC]
V českém znění: Andrea Elsnerová - Cameron Diaz (Elizabeth Halseyová), René Slováčková - Lucy Punch (Amy Veverková), Libor Hruška - Jason Segel (Russell Gettis), Filip Švarc - Justin Timberlake (Scott Delacorte), Lucie Juřičková - Phyllis Smith (Lynn Davies), Antonín Navrátil - John Michael Higgins (ředitel Wally Snur), Michaela Tvrdíková - Kaitlyn Dever (Sasha Abernathyová), Lucie Kušnírová - Kathryn Newton (Chase Rubinová), Otto Rošetzký - Thomas Lennon (Carl Halabi), Bohdan Tůma, Stanislav Lehký, Ludvík Král, Zuzana Skalická, Kateřina Petrová, Ondřej Havel, David Štěpán a další.

Překlad: Ivan Němeček
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Ženíšek
Dialogy a režie: Luděk Koutný
Vyrobila LS Productions dabing v roce 2011

2. DABING: [Prima]
V českém znění: Kamila Špráchalová - Cameron Diaz (Elizabeth Halseyová), René Slováčková - Lucy Punch (Amy Veverková), Michal Novotný - Jason Segel (Russell Gettis), Michal Michálek - Justin Timberlake (Scott Delacorte), Marcel Vašinka - John Michael Higgins (ředitel Wally Snur), Marek Libert, Filip Švarc, Lucie Svobodová, Klára Nováková, Petr Neskusil, Petra Tišnovská, Pavel Šrom a další

Překlad: Michaela Křížová
Dialogy: Zlata Částková
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Tereza Houžvicová, Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Michal Michálek
ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group, vyrobila FTV Prima s.r.o. v roce 2016
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 29 led 2017 20:16, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Zkažená úča / Bad Teacher

Příspěvek od Michaela2 »

Filip Švarc na Justina se mi hodně líbí :-:
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Zkažená úča / Bad Teacher

Příspěvek od James55 »

oberon píše:Elsnerová, Slováčková, Švarc v pohodě, ale Libor Hruška? Vím, že Michal Novotný ho zatím daboval jenom 2x, ale ani mi tak nejde o to, že Segela nedabuje Novotný, jako spíš o to, jak hloupý je, když herce dabuje o 15 let starší dabér, tohle IMHO kazí celej film, protože zrovna Segela mam dost naposlouchanýho v originále...
Ano, Hruška sice je o dost starší, ale v Kopačkách ho imho nadaboval skvěle. :)

Otto Rošetzký - Thomas Lennon (Carl Halabi), Michaela Tvrdíková - Kaitlyn Dever (Sasha Abernathyová), Lucie Kušnírová - Kathryn Newton (Chase Rubinová)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zkažená úča / Bad Teacher

Příspěvek od bloom »

Mně se líbí jen Andrea Elsnerová a René Slováčková. Filip Švarc mi nějak neštimuje a Libor Hruška měl radši dabovat Thomase Lennona. :) Když už nebyl z jakýchkoli důvodů obsazen Michal Novotný, tak snad mohla se zvolit nějaká vhodnější alternativa jako Jiří Krejčí nebo Roman Štabrňák...Tenhle dabing se do televize (kromě HBO) podle mě kvůli Jasonu Segelovi neprotlačí.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Zkažená úča / Bad Teacher

Příspěvek od oberon »

James55 píše:
oberon píše:Elsnerová, Slováčková, Švarc v pohodě, ale Libor Hruška? Vím, že Michal Novotný ho zatím daboval jenom 2x, ale ani mi tak nejde o to, že Segela nedabuje Novotný, jako spíš o to, jak hloupý je, když herce dabuje o 15 let starší dabér, tohle IMHO kazí celej film, protože zrovna Segela mam dost naposlouchanýho v originále...
Ano, Hruška sice je o dost starší, ale v Kopačkách ho imho nadaboval skvěle. :)
No, neříkám, že ho nadaboval špatně, ale myslím, že když nadabuje dabér herce o 15 let mladšího, který má hlas ještě poměrně mladý, tak to pozná leckdo. Libora Hrušku jako dabéra mám hodně rád, díky jeho dabingu McKaye v SGA patří mezi moje TOP oblíbené, ale představa, že by Segela mluvil nějak častěji mě trochu děsí. Když Segela slyším mluvit v originále, tak je jeho hlas tak podobný Michalu Novotnému, až se divím a spíše doufám v dodržování tohoto spojení...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkažená úča / Bad Teacher

Příspěvek od Joe Black »

Uvidíme, jak to bude znít. Ve výsledku by to nemuselo být zas tak špatné. Lucie Juřičková taky zajímavá volba...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Zkažená úča / Bad Teacher

Příspěvek od oberon »

Tak jsem se podíval a dabing je to vážně výborný, jen ten Libor Hruška to celkem kazí, Segel je celkem energický a s Liborem Hruškou to zní, při vší úctě k němu, jako kdyby byl o dost starší a unavený...
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Zkažená úča / Bad Teacher

Příspěvek od Jirka007 »

tak dabing Primy byl velice dobry oproti DVD dabingu takže zhodnotim

Kamila Špráchalová byla jako vždy na Cameron Diaz skvěla, Andrea Elsnerova mi na ni vubec nesedi

René Slováčková - te nebylo co vyčist odvedla dobry vykon na DVD i tady

Michal Novotný - za toho jsem vděčny že ho obsadily, Libor Hruška mi v DVD zněl na něj přiliš staře

největši plus je Kamila Špráchalová a Michal Novotný

děkuji Primě za dobry dabing
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 14 říj 2016 13:43, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zkažená úča / Bad Teacher

Příspěvek od bloom »

Chybí tu informace, že na Primě daboval Justina Timberlakea Michal Michálek (docela se divím, že ji nedoplnil někdo z těch, kteří tak sofistikovaně dabing hodnotili ;) ).
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkažená úča / Bad Teacher

Příspěvek od Pan X »

DVD:
Bohdan Tůma - Eric Stonestreet (spolubydlící Kirk)
Antonín Navrátil - John Michael Higgins (ředitel Wally Snur)

Prima:
Jiří Valšuba - Eric Stonestreet (spolubydlící Kirk)

Jinak mě se první dabing líbí, Andrea Elsnerová skvělý výkon a líbí se mi na Cameron Diaz stejně jako Kamila Špráchalová :-:. Ovšem u Jasona Segela je Michal Novotný jasná volba :-: 8-) . Každopádně Libor Hruška předvedl super výkon 8-). Takže super, mě se to líbilo, za mě první dabing, 8/10.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“