Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Příspěvekod bloom » 08 říj 2011 17:27

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING
V českém znění: Václav Postránecký - Al Pacino (Ricky Roma), Vladimír Brabec - Jack Lemmon (Shelley Levene), Jan Přeučil, Petr Pospíchal, Vlastimil Zavřel, Pavel Trávníček, Jaromír Meduna

Režie: Marie Fronková

Vyrobil: Gemini Film 1993

2. DABING
V českém znění: Vladislav Beneš - Al Pacino (Ricky Roma), Vladimír Brabec - Jack Lemmon (Shelley Levene), Pavel Trávníček - Alec Baldwin (Blake), Jan Vlasák - Alan Arkin (George Aaronow), Zdeněk Mahdal - Ed Harris (Dave Moss), Petr Pospíchal - Kevin Spacey (John Williamson), Jiří Zavřel - Jonathan Pryce (James Lingk, titulky), Bohdan Tůma - Bruce Altman (Larry Spannel)

3. DABING
V českém znění: Jiří Prager - Al Pacino (Ricky Roma), Vladimír Brabec - Jack Lemmon (Shelley Levene), Jiří Schwarz - Alec Baldwin (Blake), Jiří Plachý - Alan Arkin (George Aaronow), Miroslav Etzler - Ed Harris (Dave Moss), Jan Šťastný - Kevin Spacey (John Williamson), Miroslav Táborský - Jonathan Pryce (James Lingk), Roman Hájek - Bruce Altman (Larry Spannel), Miloslav Mejzlík - Jude Ciccolella (Baylen), Eliška Skarkeová, Vladimír Fišer (titulky) a další

Překlad: Jana Čermáková
Dialogy: Boris Adamec
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Zvuk: Zdeněk Dušek
Střihová spolupráce: Jiří Šesták
Asistent režie: Petr Skarke
Výroba: Marcela Tůmová
Režie: Janoš Vaculík
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, Česká televize 1999

4. DABING
V českém znění: Jiří Prager - Al Pacino (Ricky Roma), Vladimír Brabec - Jack Lemmon (Shelley Levene), Vladimír Čech - Ed Harris (Dave Moss), Libor Hruška, Otakar Brousek ml., Oldřich Vlach, Jiří Hromada, David Prachař, Jan Šťastný, Zdeněk Maryška, Vladimír Fišer, Jana Altmannová

Překlad: Renata Polišenská
Dialogy a režie: Jaromír Polišenský
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa pro TV Prima 2003
bloom

Re: Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Příspěvekod Budy » 08 říj 2011 18:32

Díky za doplnění. Tento film jsem zde postrádal. Kdysi jsem viděl na Primě ukázku, kde Ed Harrise dabuje Vladimír Čech a Al Pacina myslím, Jiří Prager.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod bloom » 08 říj 2011 22:19

Budy píše:Díky za doplnění. Tento film jsem zde postrádal. Kdysi jsem viděl na Primě ukázku, kde Ed Harrise dabuje Vladimír Čech a Al Pacina myslím, Jiří Prager.

Dabing Primy by měl vzniknout v režii Jaromíra Polišenského a být oceněn Cenou FF. Pochybuji, že v něm Jacka Lemmona dostal na starosti někdo jiný než Vladimír Brabec. Ten by měl být podle FdB slyšet také v kinodabingu, nemohl by např. Newmy někde vyčíst o něm nějaké bližší podrobnosti? :)
bloom

Příspěvekod Lukiz » 08 říj 2011 22:31

Lukiz

Příspěvekod Budy » 09 říj 2011 11:07

Budu rád, když někdo doplní i zbývající herce k dabérům u kinodabingu. Petr Pospíchal si mohl nadabovat Ed Harrise, ale chce to někoho, kdo film viděl.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod bloom » 10 říj 2011 17:23

Budy píše:Budu rád, když někdo doplní i zbývající herce k dabérům u kinodabingu. Petr Pospíchal si mohl nadabovat Ed Harrise, ale chce to někoho, kdo film viděl.

Také bych řekl, ještě bych tipnul Pavla Trávníčka na Baldwina a skoro s určitostí Jana Přeučila na Arkina. Ale byl bych rád i za ten dabing Primy. :)
bloom

Příspěvekod Budy » 10 říj 2011 17:27

bloom píše:
Budy píše:Budu rád, když někdo doplní i zbývající herce k dabérům u kinodabingu. Petr Pospíchal si mohl nadabovat Ed Harrise, ale chce to někoho, kdo film viděl.

Také bych řekl, ještě bych tipnul Pavla Trávníčka na Baldwina a skoro s určitostí Jana Přeučila na Arkina. Ale byl bych rád i za ten dabing Primy. :)

Psal jsem e-mail Primě. Uvidíme, jestli mi odpoví. Jinak Arkina si mohl nadabovat i Jaromír Meduna, ten ho už také daboval.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod bloom » 10 říj 2011 17:37

Budy píše:Jinak Arkina si mohl nadabovat i Jaromír Meduna, ten ho už také daboval.

Dabing jsem sice neviděl, ale podle mě to byl ten Jan Přeučil, protože si nedovedu představit, že by v tomto filmu i daboval někoho jiného :)
bloom

Příspěvekod Budy » 12 lis 2011 09:23

Tak že odpověď z Primy mi přišla. Jsou v ní však uvedeni pouze dabéři a rok výroby, myslím ale, že stačí.
V českém znění: Jiří Prager, Vladimír Brabec, Libor Hruška, Otakar Brousek ml., Vladimír Čech, Oldřich Vlach, Jiří Hromada, David Prachař, Jan Šťastný, Zdeněk Maryška, Vladimír Fišer, Jana Altmannová
Dabing byl vyroben v roce 2003.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Newmy » 08 čer 2013 19:19

V roce 1995 vydal na VHS Vapet, že by s kinodabingem? :-? Nebo bude ještě jeden dabing.
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Další

Zpět na Filmy