Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING
V českém znění: Václav Postránecký - Al Pacino (Ricky Roma), Vladimír Brabec - Jack Lemmon (Shelley Levene), Jan Přeučil, Petr Pospíchal, Vlastimil Zavřel, Pavel Trávníček, Jaromír Meduna

Režie: Marie Fronková
Vyrobil: Gemini Film 1993

2. DABING
V českém znění: Vladislav Beneš - Al Pacino (Ricky Roma), Vladimír Brabec - Jack Lemmon (Shelley Levene), Pavel Trávníček - Alec Baldwin (Blake), Jan Vlasák - Alan Arkin (George Aaronow), Zdeněk Mahdal - Ed Harris (Dave Moss), Petr Pospíchal - Kevin Spacey (John Williamson), Jiří Zavřel - Jonathan Pryce (James Lingk, titulky), Bohdan Tůma - Bruce Altman (Larry Spannel), Karel Urbánek - Jude Ciccolella (Baylen)

Překlad: Lenka Štěpánková
Zvuk: Jan Morávek
Produkce: Josef Petrásek
Dialogy: Soňa Bubníková
Režie: Marie Fronková
V\robilo: Studio Budíkov pro pro Vapet Production 1995

3. DABING
V českém znění: Jiří Prager - Al Pacino (Ricky Roma), Vladimír Brabec - Jack Lemmon (Shelley Levene), Jiří Schwarz - Alec Baldwin (Blake), Jiří Plachý - Alan Arkin (George Aaronow), Miroslav Etzler - Ed Harris (Dave Moss), Jan Šťastný - Kevin Spacey (John Williamson), Miroslav Táborský - Jonathan Pryce (James Lingk), Roman Hájek - Bruce Altman (Larry Spannel), Miloslav Mejzlík - Jude Ciccolella (Baylen), Eliška Skarkeová, Vladimír Fišer (titulky) a další

Překlad: Jana Čermáková
Dialogy: Boris Adamec
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Zvuk: Zdeněk Dušek
Střihová spolupráce: Jiří Šesták
Asistent režie: Petr Skarke
Výroba: Marcela Tůmová
Režie: Janoš Vaculík
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, Česká televize 1999

4. DABING
V českém znění: Jiří Prager - Al Pacino (Ricky Roma), Vladimír Brabec - Jack Lemmon (Shelley Levene), Libor Hruška - Alec Baldwin (Blake), Oldřich Vlach - Alan Arkin (George Aaronow), Vladimír Čech - Ed Harris (Dave Moss), Otakar Brousek ml. - Kevin Spacey (John Williamson), David Prachař - Jonathan Pryce (James Lingk), Jan Šťastný - Bruce Altman (Larry Spannel), Zdeněk Maryška - Jude Ciccolella (Baylen), Jana Altmannová, Vladimír Fišer (titulky) a další

Překlad: Renata Polišenská
Zvuk: Roman Sečkař
Produkce: Zdena Sirotková, Jana Prášilová
Dialogy a režie: Jaromír Polišenský
Vyrobila: TV Produkce a.s. ve studiu S Pro Alfa pro TV Prima 2003
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Příspěvek od bloom »

Budy píše:Díky za doplnění. Tento film jsem zde postrádal. Kdysi jsem viděl na Primě ukázku, kde Ed Harrise dabuje Vladimír Čech a Al Pacina myslím, Jiří Prager.
Dabing Primy by měl vzniknout v režii Jaromíra Polišenského a být oceněn Cenou FF. Pochybuji, že v něm Jacka Lemmona dostal na starosti někdo jiný než Vladimír Brabec. Ten by měl být podle FdB slyšet také v kinodabingu, nemohl by např. Newmy někde vyčíst o něm nějaké bližší podrobnosti? :)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Příspěvek od bloom »

Budy píše:Budu rád, když někdo doplní i zbývající herce k dabérům u kinodabingu. Petr Pospíchal si mohl nadabovat Ed Harrise, ale chce to někoho, kdo film viděl.
Také bych řekl, ještě bych tipnul Pavla Trávníčka na Baldwina a skoro s určitostí Jana Přeučila na Arkina. Ale byl bych rád i za ten dabing Primy. :)
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Příspěvek od Budy »

bloom píše:
Budy píše:Budu rád, když někdo doplní i zbývající herce k dabérům u kinodabingu. Petr Pospíchal si mohl nadabovat Ed Harrise, ale chce to někoho, kdo film viděl.
Také bych řekl, ještě bych tipnul Pavla Trávníčka na Baldwina a skoro s určitostí Jana Přeučila na Arkina. Ale byl bych rád i za ten dabing Primy. :)
Psal jsem e-mail Primě. Uvidíme, jestli mi odpoví. Jinak Arkina si mohl nadabovat i Jaromír Meduna, ten ho už také daboval.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Příspěvek od Budy »

Tak že odpověď z Primy mi přišla. Jsou v ní však uvedeni pouze dabéři a rok výroby, myslím ale, že stačí.
V českém znění: Jiří Prager, Vladimír Brabec, Libor Hruška, Otakar Brousek ml., Vladimír Čech, Oldřich Vlach, Jiří Hromada, David Prachař, Jan Šťastný, Zdeněk Maryška, Vladimír Fišer, Jana Altmannová
Dabing byl vyroben v roce 2003.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Příspěvek od Newmy »

V roce 1995 vydal na VHS Vapet, že by s kinodabingem? :-? Nebo bude ještě jeden dabing.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Příspěvek od bloom »

Na VHS od Vapetu je jiný dabing, podařilo se mi určit nějaké dabéry, ale mám lehce rozbitý VHS přehrávač, takže zatím mi chybí nedabující tvůrci.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Konkurenti / Glengarry Glen Ross

Příspěvek od bloom »

S Michelovou pomocí se podařilo doplnit kompletní info k VHS dabingu. :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“