Hitman / Hitman

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Hitman / Hitman

Příspěvekod jackb » 16 říj 2011 00:09

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING [DVD]
V českém znění: Jan Vondráček - Timothy Olyphant (Agent 47), Marcel Vašinka - Dougray Scott (Mike Whittier), Dana Černá - Olga Kurylenko (Nika Boronina), Jaroslav Kaňkovský - Robert Knepper (Yuri Marklov), Ladislav Županič - Ulrich Thomsen (Mikhail Belicoff), Libor Hruška - Henry Ian Cusick (Udre Belicoff), Bohdan Tůma - Michael Offei (Jenkins), Zdeněk Hess - Joe Sheridan (kapitán Gudnayev), Václav Mareš - James Faulkner (Smith Jamison), Lucie Kožinová, Petr Oliva, Pavel Vondra, Jana Páleníčková, Bohuslav Kalva, Ladislav Novák

Překlad: Vojtěch Kostiha
Vyrobil: Studio Virtual pro Bonton 2008

2.DABING [Prima]
V českém znění: Jan Vondráček - Timothy Olyphant (Agent 47), Ivan Jiřík - Dougray Scott (Mike Whittier), Kristina Jelínková - Olga Kurylenko (Nika Boronina), Otakar Brousek ml. - Robert Knepper (Yuri Marklov), Martin Zahálka - Ulrich Thomsen (Mikhail Belicoff), Zbyšek Horák - Henry Ian Cusick (Udre Belicoff), Petr Gelnar - Michael Offei (Jenkins), Jan Szymik - Joe Sheridan (kapitán Gudnayev), Bohuslav Kalva - James Faulkner (Smith Jamison), Jitka Moučková, Jaroslav Horák, Filip Švarc, Klára Sochorová, Pavel Šrom, Lucie Svobodová, Jakub Nemčok, Michal Michálek (titulky)

Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: Richard Tomíček
Produkce: Alena Kolerová, Kristýna Pavlíková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Anetta Hortvíková
Režie: Michal Michálek
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima spol. s.r.o. 2010
jackb

Re: Hitman / Hitman

Příspěvekod jackb » 16 říj 2011 00:12

u prvního dabingu nejsou na konci uvedení tvůrci a u druhého jsem nestihl, kdo dělal překlad (kdyby někdo věděl, budu vděčný)
jackb

Příspěvekod Newmy » 04 lis 2012 07:44

http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Příspěvekod Jirka007 » 15 lis 2016 18:13

podival jsem se na obě verze dabingu a oba mi připadaji na stejne urovni v každem dabingu je něco jineho

v obsazeni DVD stejně jako u Primy se mi libi Jan Vondráček, kdo se mi zamlouva v Primacke verzi to je samozřejmě Otakar Brousek ml., ktery ho dle mě dabuje nejlepe, u Jaroslava Kaňkovského mi vadil věkovy rozdil ale da se na to časem zvyknout ale prostě Otakar Brousek ml. je lepši, pak se mi zamlouval Ivan Jiřík, Marcel Vašinka mi vadil ale ne tak moc že by mi to lezlo na nervy dal se poslouchat, co se tyče ženske role tam se mi libila vic Dana Černá.

co se tyče překladu a dialogu tak je lepši verze DVD na Primě jsem zaznamenal drobne chyby, napřiklad když Yuri Marklov mluvi s prezidentem v marnici tak o tělech mluvi jako u dukazech a měl by o nich mluvit jako o svědcich nebo problemech, a ještě mi přijde že když jde po někom dlouho vyšetřovatel že si k němu vytvoři osobní vztah a začne mu tykat což v Primacke verzi chybělo.

to je muj nazor tak proto každy dabing pro mě znamena něco jineho a pro mě se oba vyrovnaji každym něčim jinym
Jirka007

Zpět na Filmy