Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Příspěvek od Budy »

První dabing byl pravděpodobně vyroben v roce 1992.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Příspěvek od palg »

I. dabing:
Jan Pohan - Roberts Blossom (soudce Evans)
Jaroslav Kaňkovský - David Ogden Stiers (starosta Nick Nicholson)

II. dabing:
Jan Hanžlík - Roberts Blossom (soudce Evans)
Jaroslava OBermaierová - Eyde Byrde (sestra Packerová)
Raikkonen
Příspěvky: 64
Registrován: 15 srp 2010 19:59

Re: Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Příspěvek od Raikkonen »

Podle ukázky poběží 8.1. na Prima Cool první dabing.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Příspěvek od palg »

neví někdo, který dabing vyšel na DVD?
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Příspěvek od Stanley Roe »

V dabingu Novy Libor Terš - Mel Winkler (automechanik Melvin)
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Příspěvek od Sagres »

U Novy Kantorková - Helen Martin (Maddie), Miláčková - Frances Sternhagen (Lillian)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Příspěvek od Pomajz »

Sagres píše:U Novy Kantorková - Helen Martin (Maddie), Miláčková - Frances Sternhagen (Lillian)
P.S. když už tak to piš celý, ono se to pak lépe doplňuje než když je to na půl.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Příspěvek od Sagres »

Páni, vítej na DF! A co tam máš na půl?! Ještě mi tu pomalu diktuj, jak mám psát doplňující příspěvek. Za tu dobu, co tu jsi, bys už mohl vědět, že sen si vždy vše dělá podle sebe (většinou jinak než mu to doplníš = a proč ne, když je to koneckonců jen na tvůrci vlákna). Např. Šarlatové písmeno, Skandální odhalení tam měl kdysi ode mě doplnění kompletní i s příjmením a stejně si uvedl do topicu jen jména, tak co se tady budu zbytečně namáhat s příjmením a -ovou. Takovéto udílení "chytrých rad" si tedy prosím ponechej pro sebe. :roll: A předchozí příspěvek se necituje.

Edit: Ani já nejsem zvědavý po ránu na Tvůj rozkazovací způsob. Není žádný důvod doplňovat ještě jména dabérek, můžeš si je pokaždé přečíst v topicu, já v příspěvku dourčuji k uvedeným dabérkám herečky a role.
Naposledy upravil(a) Sagres dne 17 led 2015 20:35, celkem upraveno 8 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Příspěvek od Pomajz »

Uklidni se!!! Nikdo ti nic nediktuje!!!! Na takovýhle lidi jako jsi Ty jsem v sobotu po ránu fakt zvědavej. Přečti si co jsem napsal, žádný diktování tam nebylo.a ne jednou jsi doplnil dabery jen příjmení, ono se to lépe dělá když se to pak celý zkopíruje než když se to píše celý znova, to jen tak na okraj!!! :nesouhlas: :nesouhlas: :nesouhlas: :nesouhlas:
Ať žije anarchie, dělejme si tady co chceme, když vadí že někdo napíše připomínku, to je ta Česká demokracie, vyřvávat když nás někdo na něco upozorní. :nesouhlas:
Naposledy upravil(a) Pomajz dne 19 led 2015 11:06, celkem upraveno 3 x.
RETROFILM
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Doktor Hollywood / Doc Hollywood

Příspěvek od kubik-dulik »

Musím se zastat Sagrese, nevidím na tom nic špatného, nic napůl tam není, akorát chybí křestní jméno českého hlasu. Jméno už je v hlavním příspěvku, akorát se k němu doplní herec a role. Je pravda, že Sen si vše doplňuje podle svého, aniž by film viděl, takže já už to píšu přesně taky takhle a i s tím rozdílem, že neuvedu roli (co se s tím budu dělat, když se pak stejně změní, viz: Lásce na stopě). U doplňujícího příspěvku není žádné pravidlo a bylo mi kdysi někde řečeno, že žádné diktování není možné. Už jsem zde několikrát žádal, aby se názvy filmů v doplňujících příspěvcích u herců nepsaly ve stylu "V másle", "V Jatkách č. 5" atp., protože pak vznikají nesmysly, ale bohužel je toto právě na přispěvateli a na "vlastníku vlákna" je pak doplnit informaci podle určitých pravidel a správně.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“