Četník se žení / Le Gendarme se marie

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Četník se žení / Le Gendarme se marie

Příspěvekod palg » 04 lis 2011 01:03

Četník se žení / Le Gendarme se marie (1968)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související filmy: Četník ze Saint Tropez, Četník v New Yorku (dějově předcházející), Četník ve výslužbě, Četník a mimozemšťané, Četník a četnice (dějově navazující)

V českém znění: František Filipovský - Louis de Funès (strážmistr Cruchot), Vladimír Hrubý - Jean Lefebvre (Fougasse), Alena Procházková - Geneviève Grad (Nicole Cruchotová), Dalimil Klapka - Christian Marin (Merlot), Karel Vlček - Yves Vincent (plukovník), Zdeněk Jelínek - Guy Grosso (Tricard), Bedřich Šetena - Michel Modo (Berlicot), Jana Hlaváčová - Claude Gensac (Josefa Cruchotová), Soběslav Sejk - Michel Galabru (velitel Gerber), Alena Kreuzmannová - Nicole Vervil (paní Gerberová), Jana Drbohlavová - France Rumilly (sestra Klotilda), Jiří Novotný - Maurizio Bonuglia (Nicolin blonďatý přítel), Eva Trejtnarová (jedna z Němek na voze se senem), Ladislav Krečmer - Yves Barsacq (rozzlobený řidič), Zdeněk Blažek (řidič, kterého stopnou německé dívky), Svatopluk Skládal - Robert Destain (major), Ludmila Roubíková - Dominique Davray (učitelka tance), Jan Cmíral - Mario David (zloděj), a další.

Zvuk: Tomáš Bělohradský
Střih: Josef Barták
České dialogy: Rudolf Vodička
Režie českého znění: Ludvík Žáček
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov dabing, 1970
palg
Správce ukázek

Re: Četník se žení / Le Gendarme se marie

Příspěvekod Laik » 04 led 2012 19:37

Doplnění: Ladislav Krečmer - Yves Barsacq (rozzlobený řidič), Zdeněk Blažek (řidič, kterého stopnou německé dívky), Svatopluk Skládal - Robert Destain (major), a nejspíše Ludmila Roubíková - Dominique Davray (učitelka tance).

Zdá se mi, že spíše než Josef Čáp - Maurizio Bonuglia (Nicolin blonďatý přítel) to je Jiří Novotný.
Laik

Příspěvekod palg » 05 led 2012 12:46

Paddy píše:Neví někdo náhodou, kdo dabuje toho - Zločince (alias MARIO DAVID) ? Díky...

a taky plukovníka, který napomínal Gerbera, když skákal po stole.
palg
Správce ukázek

Příspěvekod salgado » 05 led 2012 16:03

Mně tedy hlas učitelky tance připomínal Ninu Popelíkovou.
salgado

Příspěvekod Laik » 05 led 2012 16:48

Možné to je. Scéna s učitelkou tance je zde http://www.youtube.com/watch?v=8MZqTYW1zN0 v čase 11:07. Pomůže někdo určit, kdo učitelku dabuje?
Laik

Příspěvekod Pomajz » 05 led 2012 16:59

Věra Kalendová?
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Skoro Mirek Dušín pravil "jo byl si dobrej ale tvůj čas vypršel"
http://www.imgup.cz/image/LQUn
Pomajz

Příspěvekod Michaela2 » 05 led 2012 17:00

mně to připomína Mílu Myslíkovou, ale nevím, já se v těch starých dabérech nevyznám...
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Pomajz » 05 led 2012 17:02

Michaela2 píše:mně to připomína Mílu Myslíkovou, ale nevím, já se v těch starých dabérech nevyznám...

To je taky fakt, to v tom mám pěkný guláš.Ale když ji slyším vidím Máňu z Kulovýho blesku. :mrgreen:
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Skoro Mirek Dušín pravil "jo byl si dobrej ale tvůj čas vypršel"
http://www.imgup.cz/image/LQUn
Pomajz

Příspěvekod salgado » 05 led 2012 17:26

Pomajz píše:
Michaela2 píše:mně to připomína Mílu Myslíkovou, ale nevím, já se v těch starých dabérech nevyznám...

To je taky fakt, to v tom mám pěkný guláš.Ale když ji slyším vidím Máňu z Kulovýho blesku. :mrgreen:

Podle mně je to Nina Popelíková na 99%. Zkuste to porovnat s vypravěčkou z Mrazíka. Totožný hlas.
salgado

Příspěvekod Laik » 05 led 2012 19:05

Po několikerém poslechu bych se přiklonil k Pomajzově tipu, tedy že to je Věra Kalendová. Taky v tom teď slyším Máňu. :-) Ludmila Roubíková má hrubší hlas.
Laik

Další

Zpět na Filmy