Četník se žení / Le Gendarme se marie

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Četník se žení / Le Gendarme se marie

Příspěvekod palg » 04 lis 2011 01:03

Četník se žení / Le Gendarme se marie (1968)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Četník ze Saint Tropez, Četník v New Yorku (dějově předcházející), Četník ve výslužbě, Četník a mimozemšťané, Četník a četnice (dějově navazující)

V českém znění: František Filipovský - Louis de Funès (strážmistr Cruchot), Vladimír Hrubý - Jean Lefebvre (Fougasse), Alena Procházková - Geneviève Grad (Nicole Cruchotová), Dalimil Klapka - Christian Marin (Merlot), Karel Vlček - Yves Vincent (plukovník), Zdeněk Jelínek - Guy Grosso (Tricard), Bedřich Šetena - Michel Modo (Berlicot), Jana Hlaváčová - Claude Gensac (Josefa Cruchotová), Soběslav Sejk - Michel Galabru (velitel Gerber), Alena Kreuzmannová - Nicole Vervil (paní Gerberová), Jana Drbohlavová - France Rumilly (sestra Klotilda), Jiří Novotný - Maurizio Bonuglia (Nicolin blonďatý přítel), Eva Trejtnarová (jedna z Němek na voze se senem), Ladislav Krečmer - Yves Barsacq (rozzlobený řidič), Zdeněk Blažek (řidič, kterého stopnou německé dívky), Svatopluk Skládal - Robert Destain (major), Věra Kalendová - Dominique Davray (učitelka tance), Jan Cmíral - Mario David (zloděj), Karel Pavlík - Jean Ozenne (prefekt), Ladislav Kazda - Guy Verda (Nicolin kamarád), a další.

Zvuk: Tomáš Bělohradský
Střih: Josef Barták
České dialogy: Rudolf Vodička
Režie českého znění: Ludvík Žáček
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov dabing, 1970
palg
Správce ukázek

Re: Četník se žení / Le Gendarme se marie

Příspěvekod Laik » 05 led 2012 16:48

Možné to je. Scéna s učitelkou tance je zde http://www.youtube.com/watch?v=8MZqTYW1zN0 v čase 11:07. Pomůže někdo určit, kdo učitelku dabuje?
Laik

Příspěvekod Pomajz » 05 led 2012 16:59

Věra Kalendová?
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Skoro Mirek Dušín (ekonomický negramot) pravil "jo byl si dobrej ale tvůj čas vypršel"
http://www.imgup.cz/image/LQUn
Pomajz

Příspěvekod Michaela2 » 05 led 2012 17:00

mně to připomína Mílu Myslíkovou, ale nevím, já se v těch starých dabérech nevyznám...
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod Pomajz » 05 led 2012 17:02

Michaela2 píše:mně to připomína Mílu Myslíkovou, ale nevím, já se v těch starých dabérech nevyznám...

To je taky fakt, to v tom mám pěkný guláš.Ale když ji slyším vidím Máňu z Kulovýho blesku. :mrgreen:
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Skoro Mirek Dušín (ekonomický negramot) pravil "jo byl si dobrej ale tvůj čas vypršel"
Pomajz

Příspěvekod salgado » 05 led 2012 17:26

Pomajz píše:
Michaela2 píše:mně to připomína Mílu Myslíkovou, ale nevím, já se v těch starých dabérech nevyznám...

To je taky fakt, to v tom mám pěkný guláš.Ale když ji slyším vidím Máňu z Kulovýho blesku. :mrgreen:

Podle mně je to Nina Popelíková na 99%. Zkuste to porovnat s vypravěčkou z Mrazíka. Totožný hlas.
salgado

Příspěvekod Laik » 05 led 2012 19:05

Po několikerém poslechu bych se přiklonil k Pomajzově tipu, tedy že to je Věra Kalendová. Taky v tom teď slyším Máňu. :-) Ludmila Roubíková má hrubší hlas.
Laik

Příspěvekod Pomajz » 05 led 2017 18:46

Nazdar kedlubny !
Pomajz

Příspěvekod salgado » 05 led 2017 19:11

Paradox doby. Richard Honzovič vyhozený z televize pro ně dělal propagaci, namlouval dokumenty a dokonce i některé dosti propagandistické škváry. Podobně jako Vladimír Fišer.
salgado

Příspěvekod FragMan » 29 črc 2018 12:16

Včera na ČT, po dlouhé době s kompletním dabingem. Na DVD, Barrandově, Nově a Markíze chyběly konkrétně tyto části (časy přibližně podle včerejší nahrávky z ČT):

0h 28m 08s
Taky utíkáš před poldama? Taky utíkáš před poldama?
Jo, jo.
Nedávno jsem chtěl jednoho podříznout. Ty ne? Ty ne?
Jo, jo.
Tak jdem na to!
Jo, jdem na to.
Kterej je tvůj?
Hm?
Velkej nebo malej? Velkej nebo malej?

0h 58m 12s
Chtěla, abych prominul přestupek, hoho.
Nic víc?
Trochu šampaňského?
O, velmi rád.

1h 17m 26s
Něco se stalo, slečno Nicole.
Jedu s vámi.
Padesátpět nula jedna volá pedasátpět nula dva, proboha odpovězte.
Ha, chrnite tam, nebo co? Potřebuju posilu, hněte sebou!
Veliteli, starej dělá brajgl.
Jeďte a zůstaňte s ním ve spojení!

1h 19m 56s
Koho pronásledujete dnes, pane Cruchote? Vraha, zloděje nebo sadistu?
Mou příští ženu, sestřičko, byla mě ukradená!
Důvěřujte v boha, můj synu, neboť pán pravil: pomohu ti uchránit tvůj majetek, když si to zasloužíš.

Možná toho bude víc, tohoto jsem si všimnul. Jsou to sice spíš drobnosti, ale i tak potěší, když televize slepě nevezme první kopii, která přijde pod ruku - což ostatní zmiňované televize, o DVD nemluvě, neřešily.
FragMan

Další

Zpět na Filmy