Insider: Muž, který věděl příliš mnoho / The Insider

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho / The Insider

Příspěvekod palg » 16 lis 2011 22:12

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho / The Insider (1999)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jiří PragerAl Pacino (Lowell Bergman), Otakar Brousek ml.Russell Crowe (Jeffrey Wigand), Vladimír Brabec - Christopher Plummer (Mike Wallace), Oldřich Vlach - Philip Baker Hall (Don Hewitt), Dana Batulková - Diane Venora (Liane Wigandová), Antonín Navrátil - Colm Feore (Richard Scruggs), Dana Černá - Debi Mazar (Debbie De Luca), Helena Friedrichová - Lindsay Crouse (Sharon Tiller), Pavel Šrom - Chris Ufland (Doug Oliver), Vladimír Fišer - Wings Hauser (právník tabakové firmy), Dalimil Klapka - Cliff Curtis (Šejk Fadlallah), Bořivoj Navrátil - Michael Gambon (Thomas Sandefur), Jiří Klem - Bruce McGill (Ron Motley), David Prachař - Michael Moore (Michael Moore), Hana Ševčíková, Regina Řandová, Sylvie Turbová, Jiří Knot, Petr Meissel, Sadek Galep, Jan Kuželka, Yugiko Yoneda, Jiří Valšuba, Barbora Zaoralová, Martina Holomčíková, David Beneš, Jan Riedl, Václav Knop (titulky), a další.

Překlad: Tomáš Krbec
Odborná spolupráce: Yugiko Yoneda, Sadek Galep
Zvuk: Petr Mandák
Výsledný mix: Withfilm Londýn
Vedoucí výroby: Leoš Lanči
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a režie českého znění: Václav Knop
Vyrobila: pro Warner Home Video AW Studio Praha, 2000
palg
Správce ukázek

Re: Insider: Muž, který věděl příliš mnoho / The Insider

Příspěvekod bloom » 05 úno 2012 17:02

Po zhlédnutí smekám klobouk. Perfektní dabing. :-:
bloom

Příspěvekod DAN K. » 05 úno 2012 17:13

jeden z nejhorsich vykonu ,co jsem kdy slysel, je vykon o. brouska mladsiho v tomto filmu, kdy crowea naprosto nestiha, jeho grimasy a gesta vubec nesouzni s hlasem. crowe se tam vzteka a pan brousek tam jen tise neco knuka. asi to nebude az tolik jeho vina. Za prve je nevhodne obsazen a za druhe je evidentni, ze tento dabing byl tocen velmi narychlo, protoze naopak v ciste dusi, ktera se tocila v jinem studiu plne tri dny byl jeho vykonu crowea perfektni... ale pan prager si zaslouzene odnesl cenu FF
DAN K.

Příspěvekod Vladajsoucna » 05 úno 2012 18:20

O. Brousek mi na Crowea vůbec nesedí, mj. i hlasem je úplně jinde. Nejlepší dabér RC je podle mě Libor Hruška. Jiří Schwarz mi zase přijde poněkud prkenný.

Prager a Al Pacino je samozřejmě ideální kombinace.
Vladajsoucna

Zpět na Filmy