Santa Claus 2 / The Santa Clause 2

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Santa Claus 2 / The Santa Clause 2

Příspěvek od palg »

Santa Claus 2 / The Santa Clause 2 (2002)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Santa Claus (dějově předcházející), Santa Claus 3: Úniková klauzule (dějové pokračování)

V českém znění: Jiří PragerTim Allen (Santa Clause / Scott Calvin / Santa dvojník), Ivana AndrlováElizabeth Mitchell (ředitelka Carol Newmanová), Zdeněk Podhůrský - Judge Reinhold (Dr. Neil Miller), Kevin Pollak (Amor), René Slováčková - Aisha Tyler (Matka Příroda), Wendy Crewson (Laura Millerová), Miroslav Saic - Michael Dorn (Uspávač), Peter Boyle (Otec času + titulky), Blu Mankuma (John Pierce), Bohdan Tůma - Art LaFleur (Zoubková víla), Tomáš Materna - Spencer Breslin (skřítek Curtis), Petros Alexandridis - David Krumholtz (skřítek Bernard), Jan Škvor, Helena Dytrtová, Jan Maxián - Jay Thomas (velikonoční zajíček, více rolí), Pavlína Dytrtová, Julie Alexandridisová - Liliana Mumy (Lucy Millerová), Radek Škvor - Eric Lloyd (Charlie Calvin), Rozita Erbanová - Danielle Woodmanová (skřítek Abby), Helena Němcová, a další.

Překlad: Tereza Chvojková
Zvuk: Tomáš Říha
Výsledný mix: Anville Post Production, Londýn
Vedoucí výroby: Jaroslav Richtr
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a režie českého znění: Václav Laube
Vyrobilo: pro Warner Home Video AW Studio Praha, 200x
Naposledy upravil(a) palg dne 23 bře 2022 23:42, celkem upraveno 17 x.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Santa Claus 2 / The Santa Clause 2

Příspěvek od Pan X »

Jinak k dabingu, je velká škoda, že nebyl znovu obsazen pan Postránecký. K postavě Scotta Calvina se mi hodil o hodně více a přece jenom Tim Allen a V. Postránecký byla úžasná kombinace. A trošku mi přišel zvláštní v některých částech dabingu překlad zvláště u příjmení Scotta :?. A pak i zvuk (ale u toho zvuku jak v kterých částech. Možná mám už sluchové halušky) .:D Nu ale každopádně pan Prager, podal skvělý a pěkný výkon a všichni ostatní taktéž. Takže za mě 6/10.
Naposledy upravil(a) Pan X dne 11 kvě 2022 18:05, celkem upraveno 1 x.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 441
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Santa Claus 2 / The Santa Clause 2

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Můžu jedině souhlasit, Škoda že pan Prager poslední době už moc ne dabuje, jeho dabingy byli legendární, těším se až budu moct si tento film pustit na Disney+ až bude u nás dostupný. :D
Odpovědět

Zpět na „Filmy“