Velké vítězství / A League of Their Own

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

richardda
Příspěvky: 1110
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Velké vítězství / A League of Their Own

Příspěvek od richardda »

A to se to neda ziskat z archivu CT kdyz to vysilali??? To se musi hledat nejake kazety poskozene pri povodnich??? Tohle mi hlava nebere. :-?
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké vítězství / A League of Their Own

Příspěvek od ReDabér »

Když film dávali někdy cca před 15 lety, použili určitě VHS dabing. Při dalším uvedení nevím.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Velké vítězství / A League of Their Own

Příspěvek od Mark LS »

Ištván87 píše:

Jana Altmannová - Bitty Schram (Evelyn Gardnerová)
Opravdu v nováckém dabingu tehdy 52-letá Jana Altmannová dabovala tehdy 24-letou Bitty Schram? :shock: Není to chyba?
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké vítězství / A League of Their Own

Příspěvek od DAN K. »

Tak zítra na Prima Max vezre Novy.

Dolnění dabing: věra hučínová, marie drahokoupilová, ivo kubečka, petr křiváček, zdeněk kalvach, jana mikolášková, naopak ale někteří dabéři v titutlcích nejsou (pavlata, valšuba, brousková...).
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Velké vítězství / A League of Their Own

Příspěvek od Mark LS »

Opravdu? Proč jsem tedy v upoutávkách na Prima Max slyšel Ilonu Svobodovou a Janu Mařasovou = VHS dabing? :-?
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Velké vítězství / A League of Their Own

Příspěvek od Ištván87 »

Mark LS píše:
Ištván87 píše:

Jana Altmannová - Bitty Schram (Evelyn Gardnerová)
Opravdu v nováckém dabingu tehdy 52-letá Jana Altmannová dabovala tehdy 24-letou Bitty Schram? :shock: Není to chyba?
Musím říct, že jsem se docela polekal, tak jsem se v rychlosti mrknul na ten novácký dabing a je to opravdu ona. Stejně jako o dva roky později dabovala v Armageddonu třicetiletou Judith Hoag.

Jinak má DAN K. nejspíš pravdu, že tam pan Valšuba nedaboval, protože minimálně dospělého Stilwella (Mark Horton) dabuje Vladimír Kudla.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“