Líbí se mi co děláš / Posedlost / I Love Your Work

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Líbí se mi co děláš / Posedlost / I Love Your Work

Příspěvek od palg »

Líbí se mi co děláš / Posedlost / I Love Your Work (2003)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING:
V českém znění: Filip ŠvarcGiovanni Ribisi (Gray Evans), Kateřina PetrováFranka Potente (Mia Lang), Radek Hoppe - Joshua Jackson (John), Eliška Nezvalová - Marisa Coughlan (Jane), Pavel Šrom - Jared Harris (Yehud), Jitka Moučková - Christina Ricci (Shana), Svatopluk Schuller - Vince Vaughn (Stiev), Mirka Součková - Judy Greer (Samantha), Zuzana Skalická - Lake Bell (Felicia), Vojtěch Hájek, Bohuslav Kalva, Petr Gelnar, Zdeněk Mahdal, Ludvík Král, Michal Jagelka, Radana Herrmannová, a další.

Překlad: Zuzana Pelíšková
Technická spolupráce: Karel Machek
Zvuk: Miloš Vrána
Vedoucí výroby: Leoš Lanči
Produkce: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie českého znění: Luděk Koutný
Vyrobila: ve Studiu Pro-Time Tvůrčí skupina Josefa Petráska, 200x

2. DABING: Filmbox
V českém znění: Libor BoučekGiovanni Ribisi (Gray Evans), Dana ČernáFranka Potente (Mia Lang), Michal Michálek - Joshua Jackson (John), Zuzana Ščerbová - Marisa Coughlan (Jane), Tomáš Juřička - Jared Harris (Yehud), Nikola Votočková - Christina Ricci (Shana), Pavel Vondra - Vince Vaughn (Stiev), Martin Sobotka, Jakub Saic, Jitka Moučková, Ivan Jiřík, Tereza Chudobová, Daniela Bartáková, Robin Pařík, Adéla Kubačáková, Ondřej Kavan, Ivo Hrbáč a dalšÍ

Překlad: Zuzana Pelíšková
Zvuk: Radomír Šrámek
Dialogy: Luděk Koutný
Produkce: Karolína Bělohlávková
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Režie: Veronika Veselá
Vyrobila: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro SPI International, 2019
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Líbí se mi co děláš / Posedlost / I Love Your Work

Příspěvek od Sen »

Vyroben pro Film+.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“