Hairspray / Hairspray

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Hairspray / Hairspray

Příspěvekod Olda808 » 02 úno 2009 01:19

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Jana Páleníčková - Nikki Blonsky (Tracy Turnbladová), Jitka Moučková - Amanda Bynes (Penny Pingletonová), Ladislav Županič - Christopher Walken (Wilbur Turnblad), Pavel Trávníček - John Travolta (Edna Turnbladová), Michal Michálek - Zac Efron (Link Larkin), Ilona Svobodová - Michelle Pfeiffer (Velma Von Tussleová), Irena Hrubá - Queen Latifah (Motormouth Maybelleová), Marek Libert - James Marsden (Corny Collins), Radek Hoppe - Elijah Kelly (Seaweed), Nikola Votočková - Brittany Snow (Amber Von Tussleová), Kristýna Valová - Taylor Parks (Ines), Ludmila Molínová - Allison Janney (Prudy Pingletonová) & Jayne Eastwood (paní Wimseyová), Jiří Zavřel - Jerry Stiller (Pan Pinky), Jaromír Meduna - Paul Dooley (Pan Spritzer), Miroslava Součková, Petr Burian - Curtis Holbrook (Brad), Klára Šumanová, Bohdan Tůma (titulky) a další

Překlad: Martin Gust
Produkce: Leoš Lanči
Zvuk: David Pavlíček
Dialogy a režie: Ladislav K. J. Novák
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2007
Olda808

Re: Hairspray / Hairspray

Příspěvekod danpiper » 06 zář 2009 10:16

Máte tam chybku, Nikola Votočková dabovala Jennifer Snow. Klára Šumanová to nebyla na 100%
danpiper

Příspěvekod Joe Black » 06 zář 2009 21:53

danpiper píše:Máte tam chybku, Nikola Votočková dabovala Jennifer Snow. Klára Šumanová to nebyla na 100%

No podle hlasu by to Nikola Votoččková být mohla, akle nebyla uvedena v titulcích, takže nechám Kláru Šumanovou, která v titulcích figurovala. Pokud někdo přijde s lepším návrhem, prosím...
Joe Black

Příspěvekod danpiper » 07 zář 2009 12:43

Joe Black píše:
danpiper píše:Máte tam chybku, Nikola Votočková dabovala Jennifer Snow. Klára Šumanová to nebyla na 100%

No podle hlasu by to Nikola Votoččková být mohla, akle nebyla uvedena v titulcích, takže nechám Kláru Šumanovou, která v titulcích figurovala. Pokud někdo přijde s lepším návrhem, prosím...

Klára Šumanová mluvila ve sborech - ale Nikola Votočková to byla na 100% - splést si její silný, hluboký hlas s ječákem Kláry Šumanové nelze.
danpiper

Příspěvekod Joe Black » 13 zář 2009 12:02

danpiper píše:
Joe Black píše:
danpiper píše:Máte tam chybku, Nikola Votočková dabovala Brittany Snow. Klára Šumanová to nebyla na 100%

No podle hlasu by to Nikola Votočková být mohla, akle nebyla uvedena v titulcích, takže nechám Kláru Šumanovou, která v titulcích figurovala. Pokud někdo přijde s lepším návrhem, prosím...

Klára Šumanová mluvila ve sborech - ale Nikola Votočková to byla na 100% - splést si její silný, hluboký hlas s ječákem Kláry Šumanové nelze.

OK. Je to upraveno. Já si stejně říkal, že mi tam nějak nesedí, ale z titulků mi tam zbývala jediná Klára Šumanová, tak jsem ji automaticky přiřadil k Brittany Snow. Spíš jee mi divný, že Nikola nebyla ve výčtu dabérů v titulcích...
Joe Black

Příspěvekod danpiper » 13 zář 2009 19:58

tak jsem si film stáhnul....jj, teď už to můžu potvrdit na svou hlavu - ale Votočková fakt v titulcích není - divný.....
danpiper

Příspěvekod Brocc » 13 zář 2009 20:07

dovolil jsem si upravit jméno Jamese Marsdena... ;)
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod Joe Black » 03 led 2011 18:21

V sobotu 15.1. na Nově, údajně premiéra, tak uvidíme, jestli použijí tento dabing nebo jestli budou mít vlastní.
Joe Black

Příspěvekod oberon » 14 led 2011 23:49

Nevíte, jak to zítra vypadá s tím dabingem? Já to pro jistotu nahraju...
Obrázek
oberon

Příspěvekod bloom » 15 led 2011 00:00

oberon píše:Nevíte, jak to zítra vypadá s tím dabingem? Já to pro jistotu nahraju...

Já tedy hlavně nevidím důvod, proč by měl vznikat dabing nový... :-? Vypadá to, že neustále nové redabingy už v nás vzbuzují paranoiu. :)
bloom

Další

Zpět na Filmy