Sólo pro dva / All of Me

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Sólo pro dva / All of Me

Příspěvekod Roko » 26 led 2012 20:19

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: ( VHS )
V českém znění: Ladislav Županič - Steve Martin (Roger Cobb)

2.DABING: ( ČT )
V českém znění: Jiří Štěpnička - Steve Martin (Roger Cobb), Radka Fidlerová - Lily Tomlin (Edwina Cutwater), Milena Steinmasslová - Victoria Tennant (Terry Hoskins)

Režie: Olga Walló
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, Česká televize 1999

3.DABING: ( DVD )
V českém znění: Jan Šťastný - Steve Martin (Roger Cobb), Dana Syslová - Lily Tomlin (Edwina Cutwaterová), Jiří Plachý - Jason Bernard (Tyrone Wattell), Ivana Milbachová - Madolyn Smith Osborne (Peggy Schuyler), Bohdan Tůma, Marek Libert - Michael Ensign (pan Mifflin), Pavel Rímský - Harvey Vernon (soudce), Pavel Šrom - Dana Elcar (Burton Schuyler), Tereza Chudobová - Victoria Tennant (Terry Hoskinsová), Jitka Moučková, Jan Szymik, Jana Mařasová, Radana Herrmannová - Neva Patterson (Gretchen) + Peggy Feury (Dr. Betty Ahrens), Martin Stránský - Richard Libertini (Prahka Lasa), Ivo Hrbáč, Pavel Vondra, Karel Richter - Hedley Mattingly (Grayson), Jana Altmannová - Selma Diamond (Margo), Dalimil Klapka - Eric Christmas (Fred Hoskins) a další

Překllad: Markéta Šerá
Zvuk: Jaroslav Novák, Jiří Peřina
Dialogy: Alena Navrátilová
Režie: Jiří Kodeš
Vyrobil: Cinema Casting Kodešová pro Filmhouse v roce 2007
Roko

Re: Sólo pro dva / All of Me

Příspěvekod bloom » 10 kvě 2012 16:56

palg píše:tak zase nás pan Ptáček dokonale pobavil nevhodným obsazením hlavní role

Vždyť tento dabing nerežíroval, Jana Šťastného (podle mě vůbec ne jako špatnou volbu) si vybral Jiří Kodeš. Nebo snad máš na mysli VHS dabing s Ladislavem Županičem?
bloom

Příspěvekod palg » 10 kvě 2012 17:08

bloom píše:
palg píše:tak zase nás pan Ptáček dokonale pobavil nevhodným obsazením hlavní role

Vždyť tento dabing nerežíroval, Jana Šťastného (podle mě vůbec ne jako špatnou volbu) si vybral Jiří Kodeš. Nebo snad máš na mysli VHS dabing s Ladislavem Županičem?

spletl jsem si pana Ptáčka s panem Kodešem, za to se omlouvám panu Kodešovi, ale v konečném důsledku to nezní tak špatně, máš pravdu...ale celkově se nemohu ubránit zvláštního pocitu, když ve filmu také dabuje i pan Plachý, i když je tam SM mladší...
palg
Správce ukázek

Příspěvekod Sagres » 06 říj 2014 10:37

Info z profilu S. Martina o 2. dabingu ČT (a 1. VHS s Županičem) a 2. názvu Jsem žena nebo muž....
O tom zde není ani zmínka. :(

kit.hl píše:Jiří Štěpnička http://www.csfd.cz/film/7604-solo-pro-dva/ dabing ČT (pod názvem Jsem žena nebo muž....) a mám tedy pocit, že se jedná o třetí dabing tohoto filmu. ( Županič , Šťastný a Štěpnička ) ještě doplním rok pokud bude na nahrávce... :) 1999 režie : O.Wallo
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Příspěvekod Ištván87 » 22 srp 2016 21:04

V tom dabingu ČT kromě Jiřího Štěpničky ještě Radka Fidlerová - Lily Tomlin (Edwina Cutwater), Milena Steinmasslová - Victoria Tennant (Terry Hoskins)
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Zpět na Filmy