Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1115
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

Příspěvek od Papo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Podobné: Karate tiger 2: Zuřící blesk | Karate tiger 3: Pokrevní bratři | Karate tiger 4: Král kickboxerů

1. DABING: VHS, JOJ (jako Karate tygr: Neustupuj, nevzdávej se)

V českém znění: Tonda Navrátil - Kurt McKinney (Jason Stillwell) + (titulky), Petr Oliva - Tim Baker (Tom Stillwell) + Bob Johnene (konferenciér zápasu v karate) + Ron Pohnel (Ian Reilly) + Pete Cunningham (Frank Peters), Jan Přeučil - Kim Tai Chong (Sensei Lee) + Joe Vance (New Yorkský agent) + Charlie Sparks (Scottův otec) + (majitel baru), Simona Postlerová - Kathie Sileno (Kelly Reillyová), Zuzana Skalická - Gloria Marziano (paní Stillwellová) + Jean Ferguson (přihlasovatelka do kurzu karate) + Lynetta Welch (Kellyna přítelkyně Cindy) + Roz McKinley (Breakdancerka), Petr Svoboda - Kent Lipham (Scott) + John Andes (New Yorkský šéf) + George Mason (rváč z baru č.1), Tomáš Juřička - J.W. Fails (R.J. Madison) + Dennis Park (rozhodčí zápasu v karate) + Pete Cunningham (Frank Peters), Bohdan Tůma - Dale Jacoby (Dean Ramsay) + Ron Pohnel (Ian Reilly) + Jean-Claude Van Damme (Ivan Kraschinsky) + Ruckins McKinley (breakdancer)

Překlad: Evelina Koublová
Zvuk: Antonín Kravka
Dialogy a režie: Petr Tichý
Vyrobilo: Studio Auvit - 1992

2. DABING: DVD

V českém znění: Vojtěch Hájek - Kurt McKinney (Jason Stillwell), Jan Maxián - J.W. Fails (R.J. Madison), Jan Šťastný - Tim Baker (Tom Stillwell), Nikola Votočková - Kathie Sileno (Kelly Reillyová), Radek Kuchař - Kent Lipham (Scott), Jakub Saic - Kim Tai Chong (Sensei Lee), Pavel Vondra - Jean-Claude Van Damme (Ivan Kraschinsky), Marek Libert - Dale Jacoby (Dean Ramsay), Jan Szymik - Joe Vance (New Yorkský agent), Bohdan Tůma - Dennis Park (rozhodčí v karate), Jiří Hromada - Charlie Sparks (Scottův otec), Bohuslav Kalva - John Andes (New Yorkský šéf mafie), Svatopluk Schuller - Ron Pohnel (Ian Reilly), Tomáš Juřička - (televizní komentátor), Zuzana Skalická - Gloria Marziano (paní Stillwellová), Jana Páleníčková - (Kellyna přítelkyně na soutěži v karate), Jitka Moučková - (Kellyna přítelkyně na večírku č.1), Kateřina Petrová - (Kellyna přítelkyně na večírku č.2), Petra Tišnovská - (Kellyna přítelkyně na večírku č.3) a Filip Jančík - Pete Cunningham (Frank Peters) + (titulky)

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel
Produkce: Roman Čapek
Zvuk: Jan Šléška, Miloš Sommer
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: Studio Soundwave pro Vapet Production - 2009

3. DABING: Prima

V českém znění: Vojtěch Hájek - Kurt McKinney (Jason Stillwell), Bohdan Tůma, Radek Škvor, Martin Zahálka, Michal Jagelka, Ivana Korolová, Jakub Saic, Zbyšek Horák, Libor Terš, Antonín Navrátil - Jean-Claude Van Damme (Ivan Kraschinsky), Miroslava Součková, Oldřich Hajlich, Zuzana Schulzová, Roman Hajlich, Marek Libert, Kristýna Valová, Viktorie Taberyová, Vojtěch Rohlíček

Překlad: Robert Hájek
Dramaturgie: Ing. Petr Zenkl
Zvuk: Jiří Götz
Produkce: Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Musílková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Antonín Navrátil
Vyrobila: FTV Prima, spol. s r.o. ve studiu Pro-Time - 2011
Naposledy upravil(a) Papo dne 26 bře 2024 06:29, celkem upraveno 51 x.
Trevi
Příspěvky: 14
Registrován: 15 kvě 2011 15:27

Re: Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

Příspěvek od Trevi »

1. dabing (VHS) dnes bezi na JOJ PLUS
GarfieldM
Příspěvky: 17
Registrován: 21 lis 2010 15:18

Re: Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

Příspěvek od GarfieldM »

Ten první je nejlepší.Ještě,že existuje i člověk co to upravil do 1080p hd verze..
Jarsey
Příspěvky: 5
Registrován: 27 črc 2016 17:07

Re: Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

Příspěvek od Jarsey »

Ten film jsem viděla poprvé asi v šesti letech. Je to pro mě srdeční záležitost. Ale až před pár měsíci jsem zjistila, že existuje i druhý dabing (režie Filip Jančík). To je něco strašného. I když jsem považovala Jana Šťastného za dobrého dabéra, tohle obsazení byl fakt omyl. Navíc jsem odmalička háklivá na dabování akčních scén, co tady předvedli dabéři, to je strašné a úplně to zničilo atmosféru filmu. Vím, jsem dost subjektivní k tomuto filmu, ale tento dabing bych asi kritizovala i tak. Nejlepší je první, i přesto, že Petr Oliva tam dabuje hned několik postav, zkrátka stará dobrá klasika vítězí :-)
''Jsem vděčný všem, kteří mi řekli NE, protože díky nim jsem to zvládl sám.''
-Albert Einstein.
ethan77
Příspěvky: 270
Registrován: 16 bře 2011 17:11

Re: Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

Příspěvek od ethan77 »

V závěrečných titulkách VHS dabingu je čtena Simona Postlerová, ale postavu Kelly mluví Simona Vrbická.
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1980
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

Příspěvek od Nanamarak »

V 1. dabingu v titulkách přečtou název jako Karate tygr: Neustupuj, nevzdávaj se :D
Odpovědět

Zpět na „Filmy“