Domácí mazlíček / The House Bunny

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Domácí mazlíček / The House Bunny

Příspěvekod palg » 31 led 2012 23:21

Domácí mazlíček / The House Bunny (2008)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Marika Procházková - Anna Faris (Shelley Darlingsonová), Vladimíra VčelnáEmma Stone (Natalie), Petra Hobzová - Kat Dennings (Mona), Anna Remková - Kimberly Makkouk (Tanya), Adéla Kubačáková - Katharine McPhee (Harmony), Jitka Moučková - Dana Goodman (Carrie Mae), Kateřina Lojdová - Monet Mazur (Cassandra), René Slováčková - Sarah Wright (Ashley), Zuzana Skalická - Beverly D'Angelo (paní Hagstromová), Marek Libert – Owen Benjamin (Marvin), Filip Švarc - Colin Hanks (Oliver), Michal Holán - Tyson Ritter (Colby), Jaroslav Kaňkovský - Hugh M. Hefner (sám sebe), Miloslav MejzlíkChristopher McDonald (Dean Simmons), Petra Špalková - Rumer Willis (Joanne), Klára Šumanová - Rachel Specter (Courtney), Nikola Votočková - Kiely Williams (Lilly), Jiří Valšuba, Pavel Tesař, Petr Neskusil, Jana Postlerová.

Překlad: Hana Jiříčková
Produkce: Milena Čapková
Zvuk: Miloš Sommer
Dialogy a režie českého znění: Ivana Slámová
Vyrobily: ABZ, Divize Bontonfilms, 2008
palg
Správce ukázek

Re: Domácí mazlíček / The House Bunny

Příspěvekod bloom » 01 úno 2012 01:30

Vladimíra Včelná byla podle mě na Emmu Stone výborná volba. Netuší někdo, proč v poslední době už se jí režiséři bohužel nějak vyhýbají?
bloom

Příspěvekod DAN K. » 01 úno 2012 02:03

myslim, ze zije nekde daleko od prahy a pri soucasnych honorarich uz da herec vic za benzin nez vydela...:(
DAN K.

Příspěvekod DAN K. » 01 úno 2012 02:11

google radi ze v olomouci:)
DAN K.

Příspěvekod Lukiz » 01 úno 2012 10:45

No i v Olomouci dělali dabingy. Náš muž Flint 2 :D
Lukiz

Příspěvekod Sen » 02 úno 2012 18:54

bloom píše:Vladimíra Včelná byla podle mě na Emmu Stone výborná volba. Netuší někdo, proč v poslední době už se jí režiséři bohužel nějak vyhýbají?

Já se připojuji, také ji v dabingu postrádám. Stejně tak bych rád slyšel více dabingů od studia Soundwave. Zdá se mi, že toto dříve kvalitní a úspěšné studio v poslední době nějak vyklízí pozice :(. Ačkoliv se jeho dabingům nevyhnul jistý kvalitativní pokles, jsou stále na mnohem vyšší úrovni než dabingy od některých jiných studií, která v současnosti nouzi o práci nemají (asi netřeba jmenovat :)).
Sen

Příspěvekod bloom » 02 úno 2012 23:36

Sen píše:Stejně tak bych rád slyšel více dabingů od studia Soundwave. Zdá se mi, že toto dříve kvalitní a úspěšné studio v poslední době nějak vyklízí pozice :(. Ačkoliv se jeho dabingům nevyhnul jistý kvalitativní pokles, jsou stále na mnohem vyšší úrovni než dabingy od některých jiných studií, která v současnosti nouzi o práci nemají (asi netřeba jmenovat :)).

Bohužel, ten pokles mi přijde docela rapidní, ačkoliv stále se dá hovořit o kvalitě minimálně lepšího průměru. Studio IMHO zažilo zlatou éru s Vladimírou Wildovou, Janou Kovaříkovou (a dalšími režisérkami), kdy se jejich dabingy mohly směle postavit do jedné řady s těmi předrevolučními (určitě např. Promlčení, Na dotek nebo Po krk v extázi). Takřka všechny z neznámých důvodů přesídlily do SDI, které bohužel pokryje jen zlomek distribuovaných DVD.
Stejně tak by mě zajímalo, proč AW Studio přerušilo spolupráci s Jiřím Kodešem a Vladimírem Žďánským nebo proč je stále méně zaměstnáváno Studio Zero.
bloom

Příspěvekod Sen » 03 úno 2012 17:59

Souhlasím a k těm povedeným dabingům přidávám ještě alespoň Velkou rybu jako příklad práce Karolíny Průšové, která také teď mimo jiné také působí v SDI. Takové dabingy teď už Soundwave nevyrábí, přesto by třeba dabingům Bontonu jednoznačně prospělo, kdyby tam přešly z Budíkova.

Ty důvody exodu osvědčených režisérek by mě také zajímaly. Moje hypotéza je, že v Soundwave přestaly podmínky přát kvalitní práci, a tak se zmíněné režisérky přesunuly jinam. Koneckonců o tom, že kvalitativní hledisko v tomto studiu ztratilo na důležitosti svědčí třeba skutečnost, že je nahradili mimo jiné pánové Švéda a Žáček.

I ty otázky týkající se jiných studií jsou na místě, odpovědí se ale asi nedočkáme :(.
Sen

Příspěvekod tomas.kucera11 » 17 kvě 2012 20:34

Takhle by to mělo být,podle závěrečných titulků + jsem ti tam doplnil nějakou tu postavu ;)

V českém znění: Marika Procházková - Anna Faris (Shelley Darlingsonová), Vladimíra VčelnáEmma Stone (Natalie), Petra Hobzová - Kat Dennings (Mona), Anna Remková - Kimberly Makkouk (Tanya), Adéla Kubačáková - Katharine McPhee (Harmony), Jitka Moučková - Dana Goodman (Carrie Mae), Kateřina Lojdová - Monet Mazur (Cassandra), René Slováčková - Sarah Wright (Ashley), Zuzana Skalická - Beverly D'Angelo (paní Hagstromová), Marek Libert – Owen Benjamin (Marvin), Filip Švarc - Colin Hanks (Oliver), Michal Holán - Tyson Ritter (Colby), Jaroslav Kaňkovský - Hugh M. Hefner (sám sebe), Miloslav MejzlíkChristopher McDonald (Dean Simmons), Petra Špalková - Rumer Willis (Joanne), Klára Šumanová - Rachel Specter (Courtney), Nikola Votočková - Kiely Williams (Lilly), Jiří Valšuba, Pavel Tesař, Petr Neskusil, Jana Postlerová.
tomas.kucera11

Zpět na Filmy