Mission Impossible - Ghost Protocol

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - Ghost Protocol

Příspěvek od DAN K. »

eleanor: predpokladam, ze po tom, co v tomto studiu predvedl v minulosti pri dabingu toma cruise, kdyz odmitl podepsat smlouvu a dabing se musel pretacet, tak uz mu dabing cruise (mozna nejen cruise) nechteji nabizet. ale je to pouze ma soukroma nepotvrzena domneka.... ale myslim ze hodne zalezi na roli, nedavno jsem videl s odstupem let dabing barvy penez a nikdy pred tim jsem nezaregistroval, ze ma cruise jiny hlas, sem se treba pavel vondra hodil, ve valce svetu mi prisel jako zcela menici charakter postavy, v tropicke bouri sedi perfektne.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mission Impossible - Ghost Protocol

Příspěvek od Michaela2 »

Ištván87 píše:Tak mám novinku: Vlbec nejlíp byl Cruise nadabován ve filmu Magnólia...
však Cruise a M.Dlouhý je imho skvělá kombinace a Juričku u Smithe taky nemám ráda, tam je Vondra nenahraditelnej, Juřička mu ubírá na charismatu a dělá z něho tatku
Eleanor píše: Hlas Pavla Vondry obecně nemám moc ráda a na Cruisův hlas je moc tvrdej... :roll:
s tím souhlasím, já mám tedy obecně Pavla Vondru ráda, ale v Cruisovi vidím stále toho roztomilého klučinu, jako když mu bylo 20,ač mu je už 50, proto se mi k němu líbí jemnější hlasy, ale furt lepší Pavel Vondra než Beneš, Mahdal, Prager, Trávníček :D
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Mission Impossible - Ghost Protocol

Příspěvek od Sen »

Ištván87 píše:tak tady si lidi neumějí představit, že by Cruise někdy daboval někdo jiný než Gustav Bubník
Nevím, jak ostatní, ale já si to tedy představit umím. Mělo by ale jít o alespoň trochu adekvátní náhradu (třeba právě výše zmíněný Michal Dlouhý). Pavel Vondra jí dle mého soudu není.
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Mission Impossible - Ghost Protocol

Příspěvek od Eleanor »

Ištván87 píše:Koukám, jak moc některým záleží na dodrřování spjatých dabérů. Stejně jako já nechápu, jak může Willa Smitha dabovat Tomáš Juřička, tak tady si lidi neumějí představit, že by Cruise někdy daboval někdo jiný než Gustav Bubník... Tak mám novinku: Vlbec nejlíp byl Cruise nadabován ve filmu Magnólia... Tak, a máte po ptákách... :D :D :D
Nemyslím, že je pan Dlouhý nejvhodnějším dabérem pro Cruise, protože mám ráda spjaté dabéry, ale jinak Michalem Dlouhým v dabingu, až už jakéhokoli herce, se rozhodně nedá nic zkazit.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Mission Impossible - Ghost Protocol

Příspěvek od Ištván87 »

Eleanor píše:
Ištván87 píše:Koukám, jak moc některým záleží na dodrřování spjatých dabérů. Stejně jako já nechápu, jak může Willa Smitha dabovat Tomáš Juřička, tak tady si lidi neumějí představit, že by Cruise někdy daboval někdo jiný než Gustav Bubník... Tak mám novinku: Vlbec nejlíp byl Cruise nadabován ve filmu Magnólia... Tak, a máte po ptákách... :D :D :D
Nemyslím, že je pan Dlouhý nejvhodnějším dabérem pro Cruise, protože mám ráda spjaté dabéry, ale jinak Michalem Dlouhým v dabingu, až už jakéhokoli herce, se rozhodně nedá nic zkazit.
Já ani netvrdil, že je Michal Dlouhý jeho nejlepším dabérem (hodí se k němu asi stejně jako Gustav Bubník), ale vyšlo to nejlíp... I když to byl hlavně nejlepší Cruisův film...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Mission Impossible - Ghost Protocol

Příspěvek od C.I.S.I. »

Jen takova zajimavost, vsimli jste si, ze Ivo Novak, ktery dabuje Wistroma, si ve filmu sam zahral? :) dela spolecnika tomu ruskemu policajtovi. Dokonce tam ma i dialog, ale mluvi rusky, takze si nemohl nadabovat sam sebe :lol:
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Mission Impossible - Ghost Protocol

Příspěvek od Camulator »

Václav Knop si dábnul Bogdanova bratrance.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“