Ten, kdo mě hlídá / Someone to Watch Over Me

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Ten, kdo mě hlídá / Someone to Watch Over Me

Příspěvek od Roko »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB


1.DABING: ( ČNTS )
V českém znění: David Vejražka - Tom Berenger (detektiv Mike Keegan), Jana Paulová - Mimi Rogers (Claire Gregoryová), Ladislav Mrkvička, Yvetta Blanarovičová, Pavel Trávníček, Radovan Vaculík, Jan Pohan, Miriam Kantorková, Ivo Kubečka, Helena Němcová, Jan Nedvěd, Filip Švarc a další

Překlad: Petr Vacek
Úprava: Stanislava Somrová
Zvuk: Oldřich Vaisar
Produkce a režie: Ivana Nědvědová
České znění vyrobilo: Studio Fontána
Vyrobila: ČNTS Nova 1994

2.DABING: ( ČT )
V českém znění: Marek Libert - Tom Berenger (Mike Keegan), Veronika Freimanová - Mimi Rogers (Claire), René Slováčková - Lorraine Bracco (Ellie), Jiří Samek, Daniel Rous, Alois Švehlík, Miroslav Táborský, Svatopluk Schuller, Šimon Štěpán, Lumír Olšovský, David Novotný, Lucie Kožinová, Hana Ulrichová, Jana Postlerová, Šárka Brázdová, Daniela Choděrová, Jan Hanžlík, Jaroslav Vlach, Jindřich Hinke, Martin Janouš, Petr Lněnička, Otto Rošetzký

Překlad: Pavel Medek
Zvuk: Jozef Kušnír
Produkce: Miloš Novák
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Vyrobila: Česká tlevize 2003

3.DABING: ( Nova )
V českém znění: Pavel Šrom - Tom Berenger (detektiv Mike Keegan), Lucie Juřičková - Mimi Rogers (Claire Gregoryová), Dana Černá - Lorraine Bracco (Ellie Keeganová), Pavel Rímský - Andreas Katsulas (Joey Venza), Jiří Köhler, Jiří Valšuba, Lumír Olšovský - John Rubinstein (Neil Steinhart), Petr Oliva - Jerry Orbach (poručík Garber), Libor Terš - Mark Moses (Win Hockings), Petr Gelnar, Radovan Vaculík, Michal Holán, Zbyšek Pantůček, Petra Tišnovská - Joanne Baron (Helen Greeningová), Alice Šnirychová, Terezie Taberyová

Překlad: Jana Vávrová
Zvuk: Jiří Götz
Produkce: Martin Kot, Veronika Dvořáková
Dialogy: Pavlína Vojtová
Režie: Jana Kovaříková
Vyrobila: CET 21 spol. s r.o. ve Studiu Barrandov, 2010
Naposledy upravil(a) Roko dne 25 bře 2012 18:44, celkem upraveno 1 x.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Ten, kdo mě hlídá / Someone to Watch Over Me

Příspěvek od Sen »

Doplněn dabing ČT. Označen jako 1., ačkoliv by mě velmi překvapila neexistence nějakého staršího :-?.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Ten, kdo mě hlídá / Someone to Watch Over Me

Příspěvek od Lukiz »

V kinech v roce 1989 s titulky. ÚPF vydala VHS na podzim 1990 <- tam může být "cokoliv" ale extra dabing spíš ne.
jiri111
Příspěvky: 517
Registrován: 12 čer 2011 21:22

Re: Ten, kdo mě hlídá / Someone to Watch Over Me

Příspěvek od jiri111 »

tak ještě jeden dabing z vysílání novy. bohužel nemám závěrečné titulky, takže jen to, co zazní v úvodu:

hrají: David Vejražka, Jana Paulová, Ladislav Mrkvička
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Ten, kdo mě hlídá / Someone to Watch Over Me

Příspěvek od Lukiz »

A odhad datace nahrávky? Např. dle loga, předělů, reklam apod.?
jiri111
Příspěvky: 517
Registrován: 12 čer 2011 21:22

Re: Ten, kdo mě hlídá / Someone to Watch Over Me

Příspěvek od jiri111 »

netuším blíž, odhaduji někdy do roku 2001... následující film na kazetě je totiž také z novy, kde druhý dabing novy je z r.2001 a nova to vysílala ve vhs dabingu z r.1992

reklamy tam nejsou. co je zajímavé, tak tam není vysílání teletextu, což by odkazovalo na počátky novy, na druhou stranu to logo mi nepřipadá jako z počátků novy.

až budu mít čas, zkusím nahodit ukázku na yt
filipP321
Příspěvky: 20
Registrován: 21 dub 2015 01:48

Re: Ten, kdo mě hlídá / Someone to Watch Over Me

Příspěvek od filipP321 »

DABING 1994

V českém znění: David Vejražka - Tom Berenger (detektiv Mike Keegan), Jana Paulová - Mimi Rogers (Claire Gregoryová) , Ladislav Mrkvička , Yvetta Blanarovičová , Pavel Trávníček , Radovan Vaculík , Jan Pohan , Miriam Kantorková , Ivo Kubečka , Helena Němcová , Jan Nedvěd , Filip Švarc a další.

Překlad: Petr Vacek
Úprava: Stanislava Somrová
Zvuk: Oldřich Vaisar
Produkce a režie: Ivana Nědvědová

České znění vyrobilo: Studio Fontána
Vyrobila ČNTS Nova 1994
Odpovědět

Zpět na „Filmy“