V žáru noci: Dej mi svůj život / In the Heat of the Night:..

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

V žáru noci: Dej mi svůj život / In the Heat of the Night:..

Příspěvekod Roko » 03 bře 2012 20:06

V žáru noci: Dej mi svůj život / In the Heat of the Night: Give Me Your Life

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. dabing
V českém znění: Bohuslav Kalva - Carroll O'Connor (William O. Gillespie), Bohdan Tůma - Carl Weathers (Hampton Forbes), Jiří Schwarz - Peter Fonda (Marcantony Appfel), Jan Šťastný, Zdeněk Podhůrský, Michaela Kuklová, Jan Schánilec, Jiří Plachý, Anna Suchánková, Hana Talpová, Bedřich Šetena, Antonín Navrátil, Filip Švarc, Miroslava Součková, Valérie Zawadská, Martin Kolár, Regina Řandová, Zdeněk Mahdal (titulky) a další

Překlad: Blanka Dobrá
Zvuk: Jiří Peřina
Produkce: Jana Prášilová
Dialogy: Mirka Valová
Režie: Zdeněk Mahdal
Vyrobila: TV Produkce a.s. pro FTV Prima 2003

2. dabing
V českém znění: Bohdan Tůma - Carl Weathers (náčelník Hampton Forbes), Lucie Juřičková, Pavel Tesař, Jan Vondráček, Bohuslav Kalva - Carroll O'Connor (šerif William O. Gillespie), Lucie Kožinová, Roman Hájek, Martin Stránský - Peter Fonda (Marcantonym Appfel), Daniela Bartáková, Irena Hrubá, Ladislav Cigánek - Hugh O'Connor (poručík Lonnie Jamison), Michal Holán, Kristýna Valová - Joy Farmer (Clarice Finchová), Pavel Vondra - David Hart (seržant Parker Williams, více rolí), Jiří Klem - Charles Black (radní Grover Dorsey), Kateřina Lojdová, Vladimír Kudla a další

Překlad: Julie Valtrová
Zvuk: Alexandr Vrbata
Dialogy a režie českého znění: Ivan Holeček
Vyrobilo: Studio Bär pro MGM v roce 2011
Roko

Zpět na Filmy