Avengers / The Avengers

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Avengers / The Avengers

Příspěvekod DavePave » 27 kvě 2012 10:36

Nevím, jestli to bylo tím ohromením z velkofilmu, ale já jsem nestačil postřehnout žádné chyby v dabingu, opravdu nebyl nikdo, kdo by se mi ve své roli vyloženě nelíbil. Potěšil mě Pavel Tesař, a úplně nejvíce se mi zamlouval dabing Lokiho, pan Olšovský na tuhle roli a vůbec na Hiddlestona sedí perfektně.
Obrázek
Obrázek
DavePave

Re: Avengers / The Avengers

Příspěvekod Ištván87 » 27 kvě 2012 21:33

Ten dabing byl opravdu skvělý. Překlad se povedl a všichni zúčastnění dabéři se svých partů zhostili více než dobře. Byl jsem na filmu s titulky a hned po skončení jsem šel na dabovanou verzi (kamarád chtěl ten film vidět, ale s dabingem), takže jsem měl okamžitou možnost porovnání. Myslím, že komu se na Iron Manovi nelíbí Radovan Vaculík (což je skoro každý, nicméně musíte uznat, že ve dvojce to zvládal slušně), tak tady si toho ani nevšimne, protože pan Vaculík si to prostě užívá.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Předchozí

Zpět na Filmy