Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od Joe Black »

Souhlasím s Markusem. Mě se třeba Nikola ke Kristen hodí a tohle spojení mám rád. A k Ivaně Andrlové jsem se vyjádřil výše, že nemám strach, po Sněhové královně, že by to byl nějaký propadák, náhodou to bude podle mě fajn. :-)
juk_jana
Příspěvky: 63
Registrován: 04 dub 2011 00:04

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od juk_jana »

Dojmy z dabingu z kina - podle mě většina obsazení v pohodě - jak Ivana Andrlová jako královna, tak Filip Švarc jako její bratr, na Nikolu Votočkovou jsem si zvykla ve Stmívání a Jan Maxián kromě lovce namluvil i vypravěče v úvodu, obojí hlubokým hlasem, kterým Chrise Hemswortha mluvil už jako Thora. Jediný, kdo mi moc nesedl byl Princ William, Sněhurčin kamarád z dětství, Petr Gellnar mi přišel starší než by postavě příslušelo. Potěšily roličky trpaslíků :-)
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od farb »

Dabing je vcelku povedený - ústřední trio je perfektní. Jediný problém jsem měl s některými trpaslíky (Ladislav Cigánek na Iana Mcshana je trochu mimo).
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od Sagres »

A Dagmar Čárová na o 20 let mladší herečku je trochu nouzovka .... :?
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Sněhurka a lovec / Snow White and the Huntsman

Příspěvek od kubik-dulik »

Dagmar Čárová se hodí skoro na každýho ;) tady bych nehledal nic co se týče věku :)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“