Amazing Spider-Man / The Amazing Spider-Man

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Amazing Spider-Man / The Amazing Spider-Man

Příspěvekod filip » 14 kvě 2012 13:28

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | CZ TRAILER

Související: Amazing Spider-Man 2

1.DABING: Kino
V českém znění: Matouš Ruml - Andrew Garfield (Peter Parker / Spider-Man), Kateřina Velebová - Emma Stone (Gwen Stacyová), Marcel Vašinka - Rhys Ifans (Dr. Curt Connors / Lizard), Jiří Schwarz - Denis Leary (George Stacy), Jaromír Meduna - Martin Sheen (Ben Parker), Martina Hudečková - Sally Field (May Parkerová), Miroslav Táborský - Irrfan Khan (Dr. Ratha), Jakub Saic - Campbell Scott (Richard Parker), Lucie Svobodová - Embeth Davidtz (Mary Parkerová), Michal Holán - Chris Zylka (Flash Thompson), Regina Řandová - Kari Coleman (Helen Stacyová), Ladislav Cigánek - C. Thomas Howell (Jackův otec), Valérie Zawadská - Barbara Eve Harris (paní Ritterová), Bohuslav Kalva - Michael Massee (muž ve stínu), Jakub Nemčok - Max Charles (čtyřletý Peter Parker) + Jake Keiffer (Jack), Jolana Smyčková - Jill Flint (recepční v OsCorpu), Petr Gelnar, Bohdan Tůma, Roman Hájek, Libor Terš, René Slováčková, Petr Neskusil, Zbyšek Horák, Ladislav Novák, Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Kateřina Langerová, Martin Svejštil

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Roman Čadek
Mix zvuku: Shepperton International
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Vyrobilo studio LS Productions dabing 2012
Premiéra v kinech: 12.7.2012

2.DABING: AXN
V českém znění: Kryštof Hádek - Andrew Garfield (Peter Parker / Spider-Man), Kristýna Skružná - Emma Stone (Gwen Stacyová), Marcel Vašinka - Rhys Ifans (Dr. Curt Connors / Lizard), Jiří Schwarz - Denis Leary (George Stacy), Pavel Vondra - Martin Sheen (Ben Parker), Dagmar Čárová - Sally Field (May Parkerová), Zdeněk Podhůrský - Irrfan Khan (Dr. Ratha), Jakub Saic - Campbell Scott (Richard Parker), Kateřina Peřinová - Embeth Davidtz (Mary Parkerová) + Kari Coleman (Helen Stacyová), Michal Holán - Chris Zylka (Flash Thompson), Daniel Rchichev - Max Charles (čtyřletý Peter Parker) + Jake Keiffer (Jack), Pavel Šrom - Kevin McCorkle (Cramer), Lucie Kušnírová, Bohdan Tůma, Josef Pejchal, René Slováčková, Jan Škvor, Robin Pařík, Jan Battěk, Petr Gelnar, Patricie Soukupová, David Štěpán

Překlad: Martin Petřík
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Vladimíra Wildová
Pro Sony Pictures vyrobila Společnost SDI Media v roce 2016
filip

Re: Amazing Spider-Man / The Amazing Spider-Man

Příspěvekod Budy » 14 kvě 2012 14:07

Nevím, jak bude znít Matouš Ruml, ale je škoda, že nevyšel Jan Maxián. Jednak je spjatý se Spider-Manem a zároveň i s jeho novým představitelem.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod mrzeero » 14 kvě 2012 17:50

Koukám, že se to nějak změnilo oproti tomu původnímu dabingu z upoutávky. Mě se to líbí a jsem rád, že se nekoná Jan Maxián. Kateřina Velebová by mohla být taky fajn (na Emmu dle mého názoru i vhodnější než např. J. Moučková, která ji také několikrát dabovala), ale původní Ševčíková by mi rozhodně nevadila. Jenom mi úplně nesedí ta Hudečková-Sally Field, radši bych slyšel někoho trochu staršího, ale žádný dabingový přešlap to rozhodně není, uvidíme jak dopadne výsledek...
mrzeero

Příspěvekod starpep » 15 kvě 2012 11:45

Stejne je to novy Spida takze je dobre ze dali i noveho dabera.
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

Příspěvekod Ištván87 » 16 kvě 2012 00:04

Super!!! Zrovna dneska mě Matouš Ruml napadl, když jsem sledoval nejnovější trailer... Sice nemá nijak zvlášť podobný hlas jako Andrew, ale je dobře, že ho vybrali. Teda, jestli je už tohle finální podoba obsazení... Jsem zvědavej jak se s tím popere a jsem rád, že měli tvůrci rozum a neobsadili Honzu Maxiána, který by to sice zvládnul, ale vzhledem k množství negativních názorů na reboot by stejný dabing hlavní postavy jen přiléval olej do ohně...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod starpep » 16 kvě 2012 13:17

Ruml skvele dabuje v Terra Nove takze na takoveho klucinu s ehodi jinak Garfield taky neni uz tak mlady jakeho v tom filmu hraje ale vypada mlade :)
Jinak tenhle Spida je restart nebo reboot ? pac vsude pisou neco jineho ta ted nevim :)
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

Příspěvekod MikeZ » 16 kvě 2012 13:59

Reboot a restart je jedno a to samé.
MikeZ

Příspěvekod oberon » 16 kvě 2012 18:31

Tak nejspíš budu skoro jediný, ale mně osobně se tohle vůbec nelíbí. Ruml má hlas IMHO o něco mladší, než kolik mu je a herecky je taky někde úplně jinde, než jak by měl Spider-Man vypadat. Představa Jana Maxiána se mi líbila hlavně proto, že se na herce podle mě hodí. Když Garfielda vidím, tak mi prostě v hlavě hned vyskočí Jan Maxián. Navíc jako bonus jsou ti dva stejný ročník. S tím bych se ale ještě smířit dokázal, co se mi ale opravdu nelíbí je zbytek. Nikola Votočková mluvila Emmu Stone hlavně ve filmech z LS a dělala ji dobře, tak nechápu, proč najednou zase vytáhli fungl nový hlas. Jaromír Meduna je na Sheena vhodný možná typově, ale herecky je taky trochu někde jinde. Že není někdo v kinodabingu schopný dodržet Ljubu Krbovou na Sally Field, což je hodně známé spojení, to mi hlava opravdu nebere. Marcel Vašinka jako Ifans, to mi opravdu vyrazilo dech, o 13 let starší dabér a ten věk je na jeho hlase dle mého názoru poznat. Tohle spojení mě hned při prvním pohledu doslova praštilo do očí. V traileru si tu postavu nadaboval Marek Libert, který v něm byl IMHO perfektní a už ho předtím jednou daboval, takže mě hodně mrzí, jak to nakonec dopadlo. Jiří Schwarz na Learyho je taková malá cena útěchy. Nevím, po tomhle obsazení mě nějak přešla chuť zajít si do kina, ale snad ještě změním názor...
Obrázek
oberon

Příspěvekod Budy » 16 kvě 2012 18:53

Nepřeháníš to trochu s tím IMHO? ;)
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Michaela2 » 16 kvě 2012 19:27

nejsi sám, napsal si to celkem výstižně ;) nejstarašidelněji vypadá ten Vašinka :?
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Další

Zpět na Filmy