Rebelka / Brave

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Simca
Příspěvky: 88
Registrován: 30 čer 2008 16:51

Rebelka / Brave

Příspěvek od Simca »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Barbora Šedivá - Kelly Macdonald (Princezna Merida), Karel Heřmánek - Billy Connolly (Král Fergus), Simona Postlerová - Emma Thompson (Královna Elinor), Luba Skořepová - Julie Walters (Čarodějnice), Ota Jirák - Kevin McKidd (Lord MacGuffin), Martin Stropnický - Craig Ferguson (Lord Macintosh), Pavel Zedníček - Robbie Coltrane (Lord Dingwall), Petra Jindrová - Eilidh Fraser (Maudi), Alena Kokrdová - Peigi Barker (mladá princezna Merida), Vojtěch Rohlíček - Callum O'Neill (mladý Lord Dingwall), Lukáš Pavlásek - Kevin McKidd (mladý Lord MacGuffin), Marek Hrazdil - Steven Cree (mladý Lord Macintosh), Vojtěch Kotek - Steve Purcell (havran), Lukáš Hlavica - Patrick Doyle (Martin), Milan Slepička - John Ratzenberger (Gordon), Ernesto Čekan, Zdeněk Hess, Monika Hladová, Jaromír Holub, Jiří Ployhar, Radek Seidl, Lída Finková, Jindřich Hinke, David Holý, Lucie Novotná, Alena Průchová, Martina Šťastná

Písně:
Větře, chyť hřívu mou
Zpívá: Radka Fišarová

Co víc
Zpívá: Radka Fišarová

Medvěd Mordu
Zpívá: Karel Heřmánek a sbor

Kdy vzlétnu já
Zpívá: Lucie Vondráčková

Překlad: Vojtěch Kostiha
Texty písní: Pavel Cmíral
Produkce: Marek Hrazdil
Zvuk: Guillermo Teillier, Lukáš Polifka
Hudební režie: Ondřej Izdný
Dialogy a režie českého znění: Vojtěch Kotek
Creative Supervisor: Mariusz Arno Jaworowski
Výsledný mix: Shepperton International
Producent české verze: Disney Character Voices International, inc.
Vyrobilo: Studio Virtual 2012
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Rebelka / Brave

Příspěvek od DavePave »

Viděl jsem trailer a výborně se mi jeví Karel Heřmánek na toho krále :) Těším se na Pavla Zedníčka, toho jsem neslyšel dabovat od poslední reprízy Kroku za krokem (což teda není asi zas tak dávno :lol: )
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Rebelka / Brave

Příspěvek od mrzeero »

Nemůžu se dočkat! :) Nepochybuji o dalším kvalitním dabingu od Vojty! :-:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Rebelka / Brave

Příspěvek od Joe Black »

I já se moc těším... Simonu pokaždé rád slyším, Ljuba Skořepová bude fajn, i pan Zedníček... Jaká bude Barbora Šedivá nevím, jsem zvědav...
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Rebelka / Brave

Příspěvek od bernyz »

reportáž z natáčení dabingu je od 3:32 ve VIP Zprávách ze dne 1.6.

http://play.iprima.cz/all/257323/all 8-)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Rebelka / Brave

Příspěvek od Ištván87 »

Sice nevím jak na tom s kvalitou bude samotný film, nicméně je jasné, že se objeví další geniální dabing. Obsazení je perfektní, navíc Vojta nikdy nerežíroval byť průměrnej dabing (teda, neviděl jsem Mámu mezi marťany ani Medvídka Pů, ale jinak je jasnej). Jestli navíc dělal překlad Vojtěch Kostiha a produkuje to Marek Hrazdil, tak myslím, že kvalita je zaručená. Vojta by měl dělat víc dabingy hraných filmů.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Rebelka / Brave

Příspěvek od starpep »

A navíc dabuje havrana :) a to už trošku divné je :)
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Rebelka / Brave

Příspěvek od Joe Black »

Já si myslím, že to nic divného není, když si v Na vlásku nadaboval kvůli náhlé nedostupnosti Vojty Dyka hlavní roli a při tom sám režíroval. :-)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Rebelka / Brave

Příspěvek od oberon »

IMHO má herecké spektrum velmi široké. V Na vlásku byl naprosto skvělý a i když mám Vojtu Dyka taky v oblibě, "Flynna Rychlíka" by podle mého nedal tak dobře...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Rebelka / Brave

Příspěvek od Joe Black »

Moc moc super! :-: Skvělej film, parádní (stejně jako u ostatních Disneyovek nezapomenutelný) dabing, krásná hudba (a Radka Fišarová)... Prostě super, byl jsem moc spokojenej... Chválím hlavně dabérku Meridy, neměla chybu. Klidně by mohla dabovat víc... Jo a na konci když začaly "jezdící" titulky a začala zpívat Lucka Vondráčková, tak byly pěkně animované české dabingové titulky... :-:

Doplňuji: Petra Jindrová - Sally Kinghorn (Maudie), Milan Slepička - John Ratzenberger (Gordon)

Pozn.: Na IMDb je u Maudie uvedená také herečka Eilidh Fraser, nevím, proč jsou u jedné postavy dvě, když je u obou "voice". :-? A postavou Gordona si nejsem jistý, ale Milan Slepička byl v titulkách, poznal jsem ho i ve filmu, ale tady nebyl a podle IMDb nikdo jiný nezbývá..
Odpovědět

Zpět na „Filmy“