Válečná planeta / Battle Planet

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2985
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Válečná planeta / Battle Planet

Příspěvek od takezo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Martin Sobotka - Zack Ward (Jordan Strider), René Slováčková - Colleen Smith (hlas příšery), Dagmar Čárová - Monica May (Jun'hee), Pavel Vondrák - Stephen Settgast (Cmdr. Brandon Thaine), Ivana Andrlová - Michelle Lintel (Generál Shaba), Jiří Valšuba - Jason Miller (Strike Leader Jackson), Jana Páleníčková - Brea Grant (Rasha), Antonín Navrátil, Adéla Nováková, Bohuslav Kalva, Filip Švarc, Jiří Ptáčník, Marek Libert, Tereza Groszmannová a Zbyšek Horák

Překlad: Silvie Doušová
Zvuk: Richard Tomíček
Produkce: Zdena Sirotková, Jana Janoušková
Vedoucí výroby: Lucie Musílková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a řežie: Michal Michálek
Vyrobila: FTV Prima spol. s r.o. ve Studiu S Pro Alfa CZ a.s. 2012
Naposledy upravil(a) takezo dne 17 kvě 2014 20:01, celkem upraveno 3 x.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
tomas.kucera11
Příspěvky: 700
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: Válečná planeta / Battle Planet

Příspěvek od tomas.kucera11 »

Jana Páleníčková - Brea Grant (Rasha)
Nováková v tom filmu vůbec nebyla :D nebo alespoň jsem ji vůbec neslyšel
Jo a jakto,že máš pořadí dabérů úplně jiné, než bylo řečeno ve filmu? :D
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2985
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Válečná planeta / Battle Planet

Příspěvek od takezo »

No abych řekl pravdu, tak podle mého v titulkách vůbec Jana Páleníčková nebyla. Ale Adélu Novákovou jsem slyšel v titulcích a tak jsem jí přidal k Breai. Jelikož ostatní ženské role to nebyli. Ale přiznám se, že mi na ty dvě věty nebo kolik jich řekla připadala taky jako Páleníčková ale podle mě v titulch nebyla. Nebo ano? A co se týče pořadí těch dabérů,tak co tim myslíš? Že já je mám od A do Z. A to být nemá? Teda já zbylé dabéry, kterým není přiřazena postava píšu podle abecedy aby to bylo lépe přehledný. Ale jestli chceš abych to změnil, tak bys mi musel teda napsat jak to bylo, protože já film už nemám.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
tomas.kucera11
Příspěvky: 700
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: Válečná planeta / Battle Planet

Příspěvek od tomas.kucera11 »

No,nebyla v titulcích,ale to nevadí,stává se,že občas závěrečné titulky neodpovídají filmu ;) Myslim to tak,aby to prostě bylo podle těch závěrečných titulků,chápeš? :D Třeba Zbyška Horáka máš na konci,ale v titulcích byl jako 3.a navíc ve filmu mluvil celkem často,takže je i blbost ho dát takhle na konec ;) :D Bohužel,ten film jsem taky už smazal,jelikož jsem ho stáhnul jenom kvůli té Novákové,ale když ve filmu vůbec nebyla...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Válečná planeta / Battle Planet

Příspěvek od Michaela2 »

tak jsem si tuhle ptákovinu taky stáhla, jelikož se mi zdálo nepravděpodobné, že by 17 letou holku dabovala 10 letá dabérka, takže tu blondýnu dabuje skutečně Jana Páleníčková, Novákovou můžeš smazat, dále tam dabovala Alena Procházková, mně je sice úplně fuk, jak jsou jména řazena, ale Slováčková by měla být jako druhá maximálně třetí, protože byla slyšet v každé scéně, na kterou jsem klikla, takhle to vypadá, že měla jen nákej štěk, kdo tam měl štěk, byla rozhodne Brea s Páleníčkovou...
a Terezka v Praze ? super :-:
René Slováčková - Colleen Smith (hlas příšery) nebo co to bylo
tomas.kucera11
Příspěvky: 700
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: Válečná planeta / Battle Planet

Příspěvek od tomas.kucera11 »

No, v na IMDB je napsáno "The Suit",cože je v překladu oblek a je to pravda,ten hlas fakt vycházel zřejmě z obleku :D mluvila prostě nějakého robota :D
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Válečná planeta / Battle Planet

Příspěvek od Michaela2 »

no já sice vím, že suit je oblek, ale připadalo mi poněkud zvláštní napsat, že dabovala oblek :D jinak s hlasem René Slováčkové i mimozemský robůtek pusobí roztomile :D
Odpovědět

Zpět na „Filmy“