Kocour v botách / Der gestiefelte Kater (2009)

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Kocour v botách / Der gestiefelte Kater (2009)

Příspěvekod Joe Black » 09 čer 2012 17:34

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb
Související filmy: Bratříček a sestřička, Brémští muzikanti, Císařovy nové šaty, Hvězdné tolary, Chytrá horákyně, Jak princezny po nocích tancovaly, Jorinda a Joringel, Kosmáček, Král Drozdí brada, Král zlodějů, Krásná Locika, Modrá lucerna, O statečném krejčíkovi, Paní Zima, Popelka, Princezna Husopaska, Princezna na hrášku, Rampelník, Sněhurka, Stolečku, prostři se!, Šípková Růženka, Žabí král aneb Železný Jindřich

V českém znění: Zdeněk Hruška - Roman Knižka (kocour Minkus), Michal Holán - Jacob Matschenz (mlynář Hans), Pavel Šrom - Jürgen Tarrach (kouzelník Abbadon), Zbyšek Pantůček - Kai Wiesinger (král Otto), Klára Jandová - Jennifer Ulrich (princezna Frieda), Zdeněk Maryška - Jan Fedder (otec Hinze), Jiří Valšuba - Peter Kurth (kočí Eberhard), Libor Bouček - Josef Heynert (mlynář Hermann), Tomáš Borůvka - Stefan Haschke (mlynář Hubert), Svatopluk Schuller - Peter Jordan (historik), Michal Jagelka (titulky), Petra Jindrová, Bohuslav Kalva, Petr Gelnar a další

Překlad: Ivan Hanuš
Zvuk: Eliška Bejčková
Produkce: Martin Kot a Pavla Draxlerová
Dialogy: Hana Hanušová
Režie: Alice Hurychová
Vyrobila: Cet 21 s.r.o. ve studiu Barrandov v roce 2010
Joe Black

Re: Kocour v botách / Der gestiefelte Kater (2009)

Příspěvekod Džejňulka » 09 čer 2012 18:22

Tahle pohádka mi připadala jako velkej nesmysl - vždyť hlavní postava má být kocour :) já vím, že s kocourem to asi nejde natočit, ale prostě tam "šoupnout chlapa" mi nepřipadá moc vhodný.
Dabingově pohádka není špatná a proti dialogům nemůžu snad ani nic říct, když je dělala moje jmenovkyně (příjmením :D)
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Joe Black » 09 čer 2012 23:12

Ten Roman Knížka co hraje "kocoura" má zajímavý jméno, ale na Čecha to nevypadá. Jen mě udivuje, že je všude jako "Roman Knizka" když je vidět, že na obalu DVD je to napsáno s českou diakritikou. :-?
Joe Black

Příspěvekod Lukiz » 09 čer 2012 23:17

Roman Knižka má podle německé wikipedie otce Slováka. http://de.wikipedia.org/wiki/Roman_Kni%C5%BEka Tedy přesněji je psán se slovenskou diakritikou - ž, ale krátké i.
Lukiz

Zpět na Filmy