Velkej Biják / Epic Movie

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2626
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Velkej Biják / Epic Movie

Příspěvek od Pan X »

Velkej Biják / Epic Movie (2007)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDb

V českém znění: Jana Páleníčková - Jayma Mays (Lucy "Luckinka"), Ivo Novák - Kal Penn (Eduard), Lucie Svobodová - Faune A. Chambers (Susan "Zuzanka"), Martin Sobotka - Adam Campbell (Peter "Petr"), Valérie Zawadská - Jennifer Coolidge (Bílá Čubka), Václav Mareš (vypravěč), Zdeněk Hruška - Danny Jacobs (Borat Sagadiyev) / Crispin Glover (Willy Wonka), Radana Herrmannová - Crista Flanagan (Hermione Grangerová), Jakub Saic - Darrell Hammond (kapitán Jack "Polykač" Svalouš), Petr Gelnar - Héctor Jiménez (pan Tumnus), Jitka Moučková - Carmen Electra (Mystique), Bohdan Tůma - Jareb Dauplaise (Nacho Libre), Otto Rošetzký, Antonín Navrátil, Pavel Vondra a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk: Fernando Biberos
Produkce: Marek Hrazdil
Dialogy a režie českého znění: Ladislav K. J. Novák
Vyrobilo: Studio Virtual v roce 2007
Naposledy upravil(a) Pan X dne 15 čer 2023 22:54, celkem upraveno 15 x.
Uživatelský avatar
DabingFreak
Příspěvky: 40
Registrován: 02 úno 2009 19:54

Re: Velkej Biják / Epic Movie

Příspěvek od DabingFreak »

V této dabingové práci mi nesedla ta Páleníčková v roli vymaštěné holky, jelikož Janu Páleníčkovou mám především spjatou s mimořádně inteligentní, tvrdohlavě feministickou blondýnkou Danou Fosterovou.. (ze Step by Step) no a tahle role mi příjde jako velký kontrast. Skoro to vypadá na situaci, že čeští producenti dabingů z nás, diváků s citem pro dabing, dělají naprosté blbce.... :D
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4089
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Velkej Biják / Epic Movie

Příspěvek od Budy »

Pro mě je to skvělá parodie-komedie s hodně povedeným dabingem.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
DabingFreak
Příspěvky: 40
Registrován: 02 úno 2009 19:54

Re: Velkej Biják / Epic Movie

Příspěvek od DabingFreak »

Geser píše:Paní Zawadská byla skvělá.
A obsazení Jakuba Saice na Jacka Swallowa byl přímo geniální počin :lol:
Zawadská skvěle dává různé šarmantní čtyřicátnice (já nevim Jackie Brownová, Peggy Bundová a teď i Bílá Čubka)...
To je fakt, slyšel jsem, že J. Saic daboval i toho původního Jacka Sparrowa (ale asi jenom v jednom díle :cry:), což se producentům v tomhle kroku fakt povedlo... :)


Dodatek: A protože Borat i Epic Movie bylo dabérsky zpracováno v tom samém studiu (Studio Virtul), tak tu nechybí ani Zdeněk Hruška v minicameo roli Borata.. :)
Naposledy upravil(a) DabingFreak dne 14 úno 2009 19:18, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4089
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Velkej Biják / Epic Movie

Příspěvek od Budy »

J. Saic daboval pouze Piráty jedničku na DVD. Potom si to Nova předabovala se Sašou Rašilovem a další díly už i na DVD byli s S. Rašilovem.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6807
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Velkej Biják / Epic Movie

Příspěvek od bloom »

Budy píše:J. Saic daboval pouze Piráty jedničku na DVD. Potom si to Nova předabovala se Sašou Rašilovem a další díly už i na DVD byli s S. Rašilovem.
Já si ale myslím, že šlo o dobrý krok, protože Saša je přeci jen dvorní dabér Johnnyho Deppa a spoustě lidem pak v roli Sparrowa vadil jenom proto, že byli zvyklý na původní dabing a nespravedlivě tvrdili, že ho Saša nadaboval špatně. Jakubu Saicovi ale určitý šmrnc v téhle roli upřít nelze. ;)
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Velkej Biják / Epic Movie

Příspěvek od Nobody »

To Bloom: Naprostý souhlas.
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 277
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Velkej Biják / Epic Movie

Příspěvek od DJRoccoiNc »

S týmto dabingom aj TV JOJ.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2626
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Velkej Biják / Epic Movie

Příspěvek od Pan X »

Doplněna role k panu Tůmovi. Až film opět znovu zkouknu tak doplním i další role. Mám pocit, že ve filmu určitě daboval ještě někdo. :D
Odpovědět

Zpět na „Filmy“