96 hodin / Taken

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

96 hodin / Taken

Příspěvek od Markus »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související filmy: 96 hodin: Odplata, 96 hodin: Zúčtování

1. DABING DVD
V českém znění: Jan Šťastný - Liam Neeson (Bryan Mills), Simona Postlerová - Famke Janssen (Lenore), Anežka Pohorská - Maggie Grace (Kim), Jaroslav Horák - Xander Berkeley, Christophe Kourotchkine (Stuart, Gilles), Petr Burian - Nathan Rippy (Victor), Jaroslav Kaňkovský - Olivier Rabourdin, Opender Singh (Jean-Claude, Singh), Radek Hoppe - Nicolas Giraud (Peter), Irena Hrubá - Camille Japy, Helena Soubeyrand (Isabelle, děvče s Kiminou bundou), Jana Páleníčková - Katie Cassidy, Fani Kolarova (Amanda, prostitutka), Jolana Smyčková - Holly Valance, Anca Radici (Sheerah, Ingrid), Ludvík Král - David Warshofsky, Radivoje Bukvic, Arben Bajraktaraj (Bernie, Anton, Marko), Bohdan Tůma - Jon Gries, Goran Kostic (Casey, Gregor + titulky), Petr Gelnar - Gérard Watkins, Anatole Taubman (St-Clair, Dardan), Svatopluk Schuller - Leland Orser (Sam) a další

Překlad: Petr Palouš
Úprava: Martin Kolár
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Režie: Martin Těšitel
Vyrobila: LS Productions Dabing pro Magic Box v roce 2009

2. DABING Nova
V českém znění: Jaromír Meduna - Liam Neeson (Bryan Mills), Regina Řandová - Famke Janssen (Lenore), Kateřina Petrová - Maggie Grace (Kim), Jiří Čapka - Xander Berkeley (Stuart), Miroslav Táborský - Olivier Rabourdin (Jean-Claude), Radek Hoppe - Nicolas Giraud (Peter), Irena Hrubá - Camille Japy (Isabelle), Jitka Ježková - Katie Cassidy (Amanda), Jitka Moučková - Holly Valance (Sheerah), Irena Máchová - Anca Radici (Ingrid), Miloš Vávra - David Warshofsky (Bernie), Petr Burian - Arben Bajraktaraj (Marko), Libor Hruška - Jon Gries (Casey + titulky), Pavel Vondra - Gérard Watkins (St-Clair), Martin Zahálka - Leland Orser (Sam), Ivan Jiřík, Jiří Krejčí, Týna Průchová a další

Překlad: Martin Massaniec
Zvuk: Dušan Lipert
Produkce: Martin Odehnal, Eva Blažkovičová
Dialogy a režie: Martin Kot
Vyrobila: DW Agentura s.r.o. pro Cet 21 s.r.o. 2013
Obrázek
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 96 hodin / Taken

Příspěvek od DAN K. »

Auu auu, vzdyt neesonovi je 54 let. Navic jan stastny zni jeste mnohem mladeji nez kolik mu skutecne je. Tohle je straslivy prehmat, kdyz mluvi starsi daber mladsi herce da se to snest ale obracene je to nekoukatelne. Tady mel byt obsazen pan Meduna.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: 96 hodin / Taken

Příspěvek od Brocc »

musím souhlasit.... jedině Jaromír Meduna, i když Pavel Soukup ho v Batmanovi taky nemluvil špatně....
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: 96 hodin / Taken

Příspěvek od Budy »

Jana Šťastného má jako dabéra rád, ale v poslední době se mi zdá, že dabuje nějak často a skoro každého.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 96 hodin / Taken

Příspěvek od Markus »

Souhlasím, Jan Šťastný tady je naprosto mimo mísu. Měl to být Jaromír Meduna. Avšak i ten Pavel Soukup by zde nebyl špatný... A to nemluvím o tom, že Maggie Grace mohla dabovat jedna z dabérek ze seriálu Ztraceni a Famke Janssen si může připsat další dabérku a že už jich má...
Obrázek
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: 96 hodin / Taken

Příspěvek od salgado »

blackinho píše:Vysílání v TV: 11.2. ve 22:30 na ČT1. Osobně doufám, že bude nový dabing
Tak to jsi doufal marně. ČT použila tento dabing. Ovšem ani mimořádný dabing by tento film nezachránil. Něco tak stupidního jsem už dlouho neviděl. Ovšem Šťastný nebyl vůbec špatný, rozhodně předvedl jenom prostřednictvím svého hlasu lepší výkon než ti američtí ochotníci na place.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: 96 hodin / Taken

Příspěvek od Budy »

Film jsem neviděl, dabing neslyšel, ale na ČSFD má samotný film vysoké hodnocení...
18.05.2008 – 07.05.2015
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: 96 hodin / Taken

Příspěvek od Gusta »

Možná jsem byl jenom hodně unavenej z práce, ale mě se to líbilo, respektive netušil jsem že Neesonovi bylo oněch 54 (teda dnes již 60), ve filmu jsem ho odhadoval na cca 45 (ač to byl špión v penzi), takže Šťastný mi připadal naprosto v pořádku, a jak píše salgado, svým výkonem šel hravě nad originál. Naopak pana Medunu, jehož hlas za poslední dobu výrazně zestárl, si teď v týhle roli dvoumetrovýho tvrďáka rubajícího všechno co mu stojí v cestě nedokážu zrovna dvakrát představit. To už spíš toho Soukupa.
A jinak, ač se mi ten film líbil (akční béčko u kterýho netřeba nijak myslet jsem potřeboval jak sůl :-)) ... vysoký hodnocení na csfd mě překvapilo, čekal jsem okolo 50% :-)
Uživatelský avatar
Wolverine
Příspěvky: 340
Registrován: 06 lis 2010 23:23

Re: 96 hodin / Taken

Příspěvek od Wolverine »

Dneska ve Volejte Novu dávali ukázku na 96 hodin, který dávají zítra a slyšel jsem u Liana Medunu :-:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: 96 hodin / Taken

Příspěvek od oberon »

Je to tak a zatim to vypadá hodně dobře...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“