Netvor / Beastly

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Netvor / Beastly

Příspěvekod oberon » 16 čer 2012 18:51

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING HBO
V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Alex Pettyfer (Kyle Kingson), Ivana Korolová - Vanessa Hudgens (Lindy), Jakub Wehrenberg - Neil Patrick Harris (Will), Terezie Taberyová - Mary-Kate Olsen (Kendra), Marek Libert - Peter Krause, Karl Graboshas (Rob, Pan Bernstein + titulky), Pavel Vondrák - Erik Knudsen (Trey), Bohdan Tůma - Roc LaFortune (Otec Lindy), Hana Krtičková - LisaGay Hamilton (Zola), Anna Suchánková - Nikki Haggart (studentka), Monika Absolonová - Julie Dretzin (Robova asistentka), Jiří Plachý a další

Překlad: Šárka Bartesová
Zvuk: Petr Mandák
Produkce: Jana Trefná
Dialogy: Lucie Tůmová
Režie: Marek Libert
Vyrobila: Společnost SDI Media pro HBO v roce 2012

2. DABING Prima
V českém znění: Oldřich Hajlich - Alex Pettyfer (Kyle Kingson), Terezie Taberyová - Vanessa Hudgens (Lindy), David Novotný - Neil Patrick Harris (Will), Martina Kechnerová - Mary-Kate Olsen (Kendra), Petr Gelnar - Peter Krause, Karl Graboshas (Rob, Pan Bernstein), Michal Michálek - Erik Knudsen (Trey), Pavel Soukup - Roc LaFortune (Otec Lindy), Petra Tišnovská - LisaGay Hamilton, Julie Dretzin (Zola, Robova asistentka), Marika Šoposká - Dakota Johnson (Sloan), Jiří Valšuba - David Francis (Dr. Davis), Robin Pařík - Gio Perez (Victor), Klára Nováková a další

Překlad: Kateřina Sidonová
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Markéta Stegbauerová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Dagmar Novotná
Režie: Michal Michálek
Vyrobilo: Babidabi s.r.o. pro FTV Prima s.r.o. 2015
Obrázek
oberon

Re: Netvor / Beastly

Příspěvekod Joe Black » 26 srp 2012 01:38

Tohle mi tu uniklo. :-) Podle obsazení to až na pár výjimek nevypadá zle. Některé kombinace jsou i dost zajímavé... Vyčíhám na HBO a určitě se podívám. Tady mě zaujal hodně i námět...

EDIT: Tak jsem to viděl a je to dost dobrý. :-) Líbí se mi to. A může mi někdo říct, co tam dělá Monika Absolonová? Nějak jsem jí neslyšel nebo mi musela utéct... :-) Díky...
Joe Black

Příspěvekod Joe Black » 23 úno 2014 19:16

Myslím si, že seriál na Nově ještě neběžel, ale 5.3. by měl být na Nova Cinema. Dá se očekávat tenhle dabing, nebo si Nova udělá svůj nový?
Joe Black

Příspěvekod Lukiz » 23 úno 2014 19:18

Tak dabingy seriálů pro HBO Nova normálně dává, takže se dá očekávat tento.
Lukiz

Příspěvekod Joe Black » 29 kvě 2016 20:23

Na Prima Love nový dabing.

2. DABING
Oldřich Hajlich - Alex Pettyfer (Kyle Kingson), Terezie Taberyová - Vanessa Anne Hudgens (Lindy), Martina Kechnerová - Mary-Kate Olsen (Kendra), Petra Tišnovská - LisaGay Hamilton (Zola) + Julie Dretzin (Robova asistentka), David Novotný - Neil Patrick Harris (Will), Pavel Soukup - Roc LaFortune (Lindyin otec), Michal Michálek - Erik Knudsen (Trey), Petr Gelnar - Peter Krause (Rob) + Karl Graboshas (Pan Bernstein), Marika Šoposká - Dakota Johnson (Sloan), Jiří Valšuba - David Francis (Dr. Davis), Robin Pařík - Gio Perez (Victor), Klára Nováková a další

Překlad: Kateřina Sidonová
Zvuk: Milan Blažek
Dialogy: Dagmar Novotná
Produkce: Markéta Stegbauerová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Michal Michálek
Ve studiu Babidabi s.r.o. vyrobila FTV Prima spol. s r.o. v roce 2015
Joe Black

Zpět na Filmy