Grand Prix / Grand Prix

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
coollys
Příspěvky: 280
Registrován: 19 čer 2010 12:02

Re: Grand Prix / Grand Prix

Příspěvek od coollys »

Paráda, konečně také něco jiného, než westerny. :D
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix / Grand Prix

Příspěvek od Pomajz »

Trošku zvláštní čas, na to že to bude premiéra :o
RETROFILM
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Grand Prix / Grand Prix

Příspěvek od salgado »

Nechci být hnidopych, ale čas je tedy minimálně zvláštní. :shock:
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Grand Prix / Grand Prix

Příspěvek od richardda »

Mne tento cas naprosto vyhovuje. Nemam spis rad pozdni nocni hodiny, kdy clovek uz pomalu spi a nevnima. :D A s tatou se o tom vikendu na tento film doufam spolecne podivame. Jestli vsechno vyjde, zaslouzi si CT opravdu velkou pochvalu. :-:
NOVA, jedině ona.
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Grand Prix / Grand Prix

Příspěvek od richardda »

Opravdu pred CT (a velky dik patri LICENCOVI :-: ) smekam, ze divakum doprala tento skvostny zazitek. Krasna HD kopie a k tomu kvalitni a do dnesnich dnu - jak se tady pise - neodvysilany dabing. Zajimave volby rezisera K.M.Wallo jsem alespon mohl porovnat s praci jeho dcery Olgy, ktera paradoxne na Garnera obsadila p. MUNZARA. P. STEPANEK sice znel ponekud mlade, ale jinak se dabing bez problemu dal poslouchat. Jen vic podobnych premier CT! :-:
NOVA, jedině ona.
Georgee
Příspěvky: 7
Registrován: 04 led 2010 12:59

Re: Grand Prix / Grand Prix

Příspěvek od Georgee »

Při synchronizaci zvuku s BRripem jsem zjistil, že v české verzi chybí z mě neznámého důvodu jedna cca 2,5 minutová scéna. Je to scéna prvního setkání Montanda s americkou novinářkou. Taky na dvou místech uprostřed dialogů chybělo asi 5 vteřin. Že by poškozená stopa, tak to vystřihli? :-?
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Grand Prix / Grand Prix

Příspěvek od richardda »

Docela zajimave zjisteni, ktere nastesti CT nezastavilo v tom aby uvedla puvodni dabing CST. :-: Mozna se nekdy treba dozvime zda-li tenhle vypadek zapricinila mozna jina verze filmu, cenzura, zub casu, nebo jenom neduslednost pri prenasazeni, anebo mozna jina naprosto nepredvidatelna pricina. :-?
NOVA, jedině ona.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix / Grand Prix

Příspěvek od 1403ka »

Takže toto sa dá označiť za najväčšie prekvapenie z hľadiska dabingu v roku 2019?
sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Grand Prix / Grand Prix

Příspěvek od sud »

I já se připojuji s chválo všem, kteří za to mohou :-), dabing se opravdu krásně poslouchal. Z počátku jsem měl trochu nedůvěru k Petru Štěpánkovi, ale James Garner je tu v podstatě za hezouna a PŠ v té době podobné role hrával, takže bez problému. Nejvíce potěšil asi pan Munzar (nejspíš jeho první obsazení na YM), i když neobsadit jej na závodníka by byl hřích :-D. S Janou Hlaváčovou jim to skvěle šlapalo (jak jinak :-)). Nemůžu opomenout ani pana Růžka - takhle perfektně nadabovaného asiata jsem hodně dlouho neslyšel :-: .
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
senecek
Příspěvky: 68
Registrován: 29 čer 2015 19:45
Bydliště: Dubňany (okres Hodonín)

Re: Grand Prix / Grand Prix

Příspěvek od senecek »

Skvělá práce :-: a velké poděkování za zprostředkování a samozřejmě i uvedení tohohle výborného filmu s úžasným dabingem. :-: :-: :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“