Pastorova žena / The Pastor's Wife

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Pastorova žena / The Pastor's Wife

Příspěvekod takezo » 14 srp 2012 21:14

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Dana Černá - Rose McGowan (Mary Winklerová), Otakar Brousek ml. - Michael Shanks (Matthew Winkler), Klára Nováková - Julia Sarah Stone (Hannah Winklerová), Adéla Nováková - Lilah Fitzgerald (Emily Winklerová), Jiří Valšuba - Eric Keenleyside (Dan Winklerová), Daniela Bartáková - Dolores Drake (Diane Winklerová), Jolana Smyčková - Kyra Zagorsky (Tara Baylessová), Vladimír Brabec - Jay Brazeau (Gene Castle), Libor Hruška, Dagmar Čárová, Tomáš Borůvka, Ladislav Cigánek, Jana Páleníčková, Ludvík Král, Marek Libert (titulky) a další...

Překlad: Jitka Rybová
Zvuk: Josef Mašek
Produkce: Hana Haladová
Dialogy: Věra Wajsarová
Režie: Alice Hurychová
Vyrobilo: Barrandov Televizní studio a.s. ve společnosti Barrandov Studio dabing v roce 2012
Obrázek
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací dabérů !!!
takezo

Re: Pastorova žena / The Pastor's Wife

Příspěvekod Džejňulka » 15 srp 2012 20:14

Jak Dana Černá, tak Otakar Brousek ml. mi připadali velmi dobří, jako náhrady dvorních dabérů stačily, pan Brousek dobře rozlišil pastorovu "hodnou a zlou" stránku, jestli se to tak dá říci ( i když nepochybuji, že David Prachař by to také zvládl dobře).
Nevím, jestli to bylo dabingem nebo filmem jako takovým, ale zážitek z filmu byl silnější, než jsem čekala.
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Zpět na Filmy